wrz

21

Zmiany w RBM Ważne!

Jak to mówią w Mordorze: Nie ma darmowych lunchy (lunch to czas głównie między 12:30 a 14, kiedy korpo orki jedzą coś tajskiego, chińskiego lub schabowego w możliwie niskiej cenie).

A tak na poważnie od jutra pojawia się w ofercie RBM pakiet 100GB w cenie 40 zł. Pakiet Internet 100 GB w Red Bull MOBILE na Kartę wprowadzamy aby zastąpił inny pakiet, tak zwany DIL czyli „Darmowy Internet LTE w Play na 30 dni”. Tak to początek końca DIL’u. Uwaga włączając nowy pakiet eliminujecie możliwość włączenia DIL’u.

Zawsze staramy się być w PLAY prokonsumenccy dlatego takie zmiany wprowadzamy łagodnie. Walczył o to jak lew produktowiec Michał. Możecie DIL’a aktywować do końca października (będzie wtedy działał przez kolejne 30 dni, prawie do końca listopada).

Nowy pakiet można włączyć:

  • kodem USSD: *111* 911*1#
  • w aplikacji Play24
  • wysyłając SMS o treści: start.911 pod numer 111

Pakiet dostępny jest dla wybranych taryf:

  • Red Bull MOBILE na kartę
  • Red Bull MOBILE na kartę II
  • Red Bull MOBILE na kartę edycja specjalna

Przypomnę Wam jeszcze o aktywacji DIL’a w ostatnich dniach października.

Jeżeli coś nie jest jasne to proszę pytajcie

PS: Uważajcie na karty sprzedawane w necie – mają swoją datę ważności, nie dajcie się wkręcić

 


Źródło: Zmiany w RBM Ważne!Category: PLAY | Tags: None

Related Posts
You must be logged in to post a comment.

Name (wymagane)

Email (wymagane)

Witryna internetowa

XHTML: You can use these tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Share your wisdom

wielkoformatowe wydruki Lublin kolorowe wielkoformatowe skanowanie kolorowe skanowanie Lublin skanowanie w lublinie skanowanie lublin wydruki lublin centrum tanie wydruki lublin wielkoformatowe format projekty powykonawcze dokumentacja powykonawcza skanowanie do pliku wielki format skanowanie kolor lublin wydruki lublin wielki format skan