wrz

21

Zmiany w RBM Ważne!

Jak to mówią w Mordorze: Nie ma darmowych lunchy (lunch to czas głównie między 12:30 a 14, kiedy korpo orki jedzą coś tajskiego, chińskiego lub schabowego w możliwie niskiej cenie).

A tak na poważnie od jutra pojawia się w ofercie RBM pakiet 100GB w cenie 40 zł. Pakiet Internet 100 GB w Red Bull MOBILE na Kartę wprowadzamy aby zastąpił inny pakiet, tak zwany DIL czyli „Darmowy Internet LTE w Play na 30 dni”. Tak to początek końca DIL’u. Uwaga włączając nowy pakiet eliminujecie możliwość włączenia DIL’u.

Zawsze staramy się być w PLAY prokonsumenccy dlatego takie zmiany wprowadzamy łagodnie. Walczył o to jak lew produktowiec Michał. Możecie DIL’a aktywować do końca października (będzie wtedy działał przez kolejne 30 dni, prawie do końca listopada).

Nowy pakiet można włączyć:

  • kodem USSD: *111* 911*1#
  • w aplikacji Play24
  • wysyłając SMS o treści: start.911 pod numer 111

Pakiet dostępny jest dla wybranych taryf:

  • Red Bull MOBILE na kartę
  • Red Bull MOBILE na kartę II
  • Red Bull MOBILE na kartę edycja specjalna

Przypomnę Wam jeszcze o aktywacji DIL’a w ostatnich dniach października.

Jeżeli coś nie jest jasne to proszę pytajcie

PS: Uważajcie na karty sprzedawane w necie – mają swoją datę ważności, nie dajcie się wkręcić

 


Źródło: Zmiany w RBM Ważne!Category: PLAY | Tags: None

Related Posts
You must be logged in to post a comment.

Name (wymagane)

Email (wymagane)

Witryna internetowa

XHTML: You can use these tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Share your wisdom

wielkoformatowe wydruki Lublin kolorowe kopiarki Warszawa wielkoformatowe skanowanie kolorowe skanowanie Lublin drukowanie wydruki lublin centrum tanie formaty lublin wielkoformatowe format kopiarki warszawa serwis kopiarek convert Warszawa naprawa ksero Warszawa