sty

28

Złote Bloby i Zgniłe Gruchy 2015

Aaaaaa myśleliście, że zapomniałem, albo że jak już jesteśmy w BIG4 to takich rzeczy nie będziemy robić. Będziemy robić tak długo, jak ja będę prowadził tego bloga ;-)

Czas na WASZE nominacje. Można hejtować, można chwalić ;-) Obserwujemy Wasze komentarze i na tej podstawie powstanie lista 10 nominacji pozytywnych i negatywnych. Pamiętajcie, że wspominamy 2015!!!

Tradycyjnie przy okazji konkursik. Najciekawszy komentarz zawierający zarówno nominacje do Złotych Blobów jaki i do Zgniłuch Gruszek ma szansę zgarnąć nowiutki smartfon HTC Desire 610. To może nie jest falgowiec, ale czeka na swoją kolej już rok w naszym magazynku i czas go wypuścić na świat. Za jeden komentarz… to bardzo fajna nagroda.

Tak, mnie też można nominować w dowolnej kategorii. Krzyśka nie wolno, bo młody i wrażliwy a do tego pisze pracę magisterską o blogu właśnie ;-)

No to czekamy do niedzieli. Potem głosujemy. Miłej zabawy!


Źródło: Złote Bloby i Zgniłe Gruchy 2015Category: PLAY | Tags: None

Related Posts
You must be logged in to post a comment.

Name (wymagane)

Email (wymagane)

Witryna internetowa

XHTML: You can use these tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Share your wisdom

wielkoformatowe wydruki Lublin kolorowe wielkoformatowe skanowanie kolorowe skanowanie Lublin drukowanie zesłańców sybiru lublin wydruki lublin centrum tanie wydruki lublin wielkoformatowe format kserokopiarki