sty

28

Złote Bloby i Zgniłe Gruchy 2015

Aaaaaa myśleliście, że zapomniałem, albo że jak już jesteśmy w BIG4 to takich rzeczy nie będziemy robić. Będziemy robić tak długo, jak ja będę prowadził tego bloga ;-)

Czas na WASZE nominacje. Można hejtować, można chwalić ;-) Obserwujemy Wasze komentarze i na tej podstawie powstanie lista 10 nominacji pozytywnych i negatywnych. Pamiętajcie, że wspominamy 2015!!!

Tradycyjnie przy okazji konkursik. Najciekawszy komentarz zawierający zarówno nominacje do Złotych Blobów jaki i do Zgniłuch Gruszek ma szansę zgarnąć nowiutki smartfon HTC Desire 610. To może nie jest falgowiec, ale czeka na swoją kolej już rok w naszym magazynku i czas go wypuścić na świat. Za jeden komentarz… to bardzo fajna nagroda.

Tak, mnie też można nominować w dowolnej kategorii. Krzyśka nie wolno, bo młody i wrażliwy a do tego pisze pracę magisterską o blogu właśnie ;-)

No to czekamy do niedzieli. Potem głosujemy. Miłej zabawy!


Źródło: Złote Bloby i Zgniłe Gruchy 2015Category: PLAY | Tags: None

Related Posts

  • No related posts found.You must be logged in to post a comment.

Name (wymagane)

Email (wymagane)

Witryna internetowa

XHTML: You can use these tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Share your wisdom

wielkoformatowe wydruki Lublin kolorowe wielkoformatowe skanowanie kolorowe skanowanie Lublin drukowanie skanowanie lublin wydruki lublin centrum tanie wydruki lublin wielkoformatowe format skanowanie kolor lublin wydruki lublin wielki format skan