lis

12

Zdobądź wejściówki na premierę Xiaomi!

Doskonale wiemy, jak dużo fanów #XiaomiLepsze jest w Polsce i co najważniejsze w Play :) Mamy dla Was dwie bardzo dobre wiadomości:

Po pierwsze – obniżyliśmy cenę smart opaski Mi Band 4 na 129 zł!

To najnowsza wersja tego mega popularnego smart gadżetu a jej zalet chyba nikomu nie trzeba przedstawiać.

Po drugie – mamy dla Was wejściówki na polską premierę nowych urządzeń Xiaomi! Wydarzenie odbędzie się 14.11.2019 o godzinie 18:30 w Warszawie. Co zrobić, aby je zdobyć?

Pokaż lub opisz jak korzystasz z opaski Mi Band. Najbardziej aktywni i zapaleni użytkownicy będą mogli wziąć udział w konferencji #XiaomiLepsze :)

Chętni mogą się zgłaszać w komentarzach – pamiętajcie o podaniu w formularzu poprawnego adresu e-mail, żebyśmy mogli się z Wami skontaktować! Na Wasze odpowiedzi czekamy do jutra, do końca dnia :)

The post Zdobądź wejściówki na premierę Xiaomi! appeared first on Blog Play.


Źródło: Zdobądź wejściówki na premierę Xiaomi!Category: PLAY | Tags: None

Related Posts

  • No related posts found.You must be logged in to post a comment.

Name (wymagane)

Email (wymagane)

Witryna internetowa

XHTML: You can use these tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Share your wisdom

wielkoformatowe wydruki Lublin kolorowe wielkoformatowe skanowanie kolorowe skanowanie Lublin skanowanie w lublinie skanowanie lublin wydruki lublin centrum tanie wydruki lublin wielkoformatowe format drukowanie z PDF skanowanie dokumentacji lublin