paź

5

Zapłać z PLAY w Sklepie Xbox

Już od teraz PLAY wprowadza direct biling w Sklepie Xbox.

 PLAY był pierwszym operatorem w Polsce, który w lipcu 2013 roku wprowadził system płatności direct billing. Teraz dzięki współpracy z firmą Microsoft (właścicielem usługi Xbox Live) w PLAY można dokonywać płatności komórkowych za treści cyfrowe zakupione na konsolę Xbox One i komputery PC z Windows 10. Płatności te obsługiwane są przez PLAY w ramach usługi „Zapłać z Play”.

 Direct billing to doliczenie kwoty internetowych zakupów do rachunku za telefon i możliwość uregulowania płatności razem z kolejnym rachunkiem za abonament. Zakupy za pośrednictwem operatora komórkowego to idealne rozwiązanie dla klientów nieposiadających karty kredytowej, wydatki są chronione limitem miesięcznym do wysokości 800 zł, a każda transakcja w sklepie musi być potwierdzona hasłem do konta Microsoft. Płatności mobilne to również atrakcyjne rozwiązanie dla osób nieużywających innych, bezgotówkowych form płatności.

 Usługa jest dostępna dla użytkowników systemu Windows 10 i platformy Xbox, umożliwiając zakupy grę na komputer PC i konsolę, a zakupione aplikacje i treści można wykorzystać w ramach swojego konta Microsoft. Dzięki usłudze „Zapłać z Play” szybko, łatwo i bezpiecznie kupisz nie tylko gry i aplikacje ale również abonamenty Xbox Live Gold oraz Xbox Game Pass.

 Szczegółowe informacje o usłudze można znaleźć pod adresem https://www.play.pl/uslugi/zaplac-z-play/

 

Xbox Live to usługa online dla konsoli Xbox oferująca dostęp do największej bazy gier, programów telewizyjnych i rozrywkowych, sportu oraz muzyki, jak również umożliwiająca dzielenie się treściami z rodziną i przyjaciółmi. Członkostwo w Xbox Live oferuje również możliwość gry sieciowej ze znajomymi z całego świata, korzystanie ze zniżek na zakupy gier i dodatków w wersji cyfrowej oraz wcześniejszy dostęp do materiałów z gier. Xbox Live to największa społeczność graczy na świecie, skupiająca ponad 53 milionów użytkowników.

 

 


Źródło: Zapłać z PLAY w Sklepie XboxCategory: PLAY | Tags: None

Related Posts

  • No related posts found.You must be logged in to post a comment.

Name (wymagane)

Email (wymagane)

Witryna internetowa

XHTML: You can use these tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Share your wisdom

wielkoformatowe wydruki Lublin kolorowe wielkoformatowe skanowanie kolorowe skanowanie Lublin skanowanie w lublinie skanowanie lublin drukowanie projektów w lublinie skanowanie kolor lublin skanowanie lublin wielki format skan drukowanie z PDF