maj

15

Zapłać z Play w Publico24 Newsstand

Nieustannie pracujemy nad poszerzeniem portfolio produktów za które opłaty można doliczyć do rachunku Play.

Publico24 to wirtualny kiosk, który oferuje tysiące wydań czasopism i gazet. Podróże, sport, nowe technologie, biznes, opinie – czytelnik sam wybiera, o czym chce poczytać w danym momencie. W ramach jednej opłaty czytelnik ma ich do wyboru 130 tytułów. Na aplikację mobilną pobrać może ulubione aktualne jak i archiwalne tytuły, a później czytać je w dowolnym miejscu, bez konieczności łączenia się z Internetem. Publico24 zmienia sposób dostępu do gazet i czasopism.

Amatorzy dobrych testów znajdą na pewno coś dla siebie. Wybierać można z kategorii: Wydarzenia i opinie, sport i hobby, lifestyle, dom i wnętrza, technologie, biznes, edukacja oraz prasa lokalna.

Jesteśmy pierwszym operatorem wprowadzającym to rozwiązanie ???? Z opcji „Zapłać z Play” mogą skorzystać klienci korzystający z oferty abonamentowej. Warto pamiętać, że włączona blokada zakupów mobilnych uniemożliwia korzystanie z tego rozwiązania. Dla klientów Play pierwsze 14 dni za 0 zł, potem 19,90 zł miesięcznie.

Więcej szczegółów można znaleźć na stronie internetowej Publico24 oraz na play.pl/dcb.

The post Zapłać z Play w Publico24 Newsstand appeared first on Blog Play.


Źródło: Zapłać z Play w Publico24 NewsstandCategory: PLAY | Tags: None

Related Posts

  • No related posts found.You must be logged in to post a comment.

Name (wymagane)

Email (wymagane)

Witryna internetowa

XHTML: You can use these tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Share your wisdom

wielkoformatowe wydruki Lublin kolorowe wielkoformatowe skanowanie kolorowe skanowanie Lublin skanowanie lublin skanowanie lublin drukowanie z PDF drukowanie z internetu