lis

23

Zaczynamy BLACK WEEK!

Przy każdej okazji mówimy o tym, że dajemy Wam możliwość wyboru urządzeń zarówno z abonamentem, jak i w opcji bez niego. Najlepszym przykładem są nasze środowe promocje, na które naprawdę warto polować ????

Jeśli te promocje miałyby mieć jakąś kulminację lub rocznicę, to z całą pewnością byłby to CZARNY PIĄTEK, który już od dłuższego czasu u nas gości. Zamiast rozbijać się z jednodniową akcją chcemy dać Wam więcej czasu na zakupy, dzięki czemu powstał Black Week.

Zaczynamy z wysokiego C i proponujemy Wam cały wachlarz przecenionych urządzeń! Szczególnie zwróćcie uwagę na:

Samsung Galaxy A40 za 888 zł

Przeceniony z 1138 zł. To bardzo ciekawy przedstawiciel udanej serii A – w tym modelu znajdziecie już i wyświetlacz Super AMOLED, i podwójny aparat (z obiektywem szerokokątnym) a do tego cienkie ramki i szybkie ładowanie baterii. Do zestawu polecamy też:

Huawei Watch GT za 498 zł

 

Zamiast 598 zł. Smartwatch Huawei przyciąga do siebie nie tylko funkcjami monitorowania aktywności czy snu, ale przede wszystkim długim czasem działania na jednym ładowaniu. Naprawdę warto o nim więcej poczytać i przekonać się na własnym nadgarstku ???? Z kolei internetowym heavy userom proponujemy:

Router Huawei Mobile Wi-Fi 3s za 129 zł


Do wyboru w kolorze białym lub czarnym. Taki router to idealne rozwiązanie dla tych, którym GB ciągle mało, pakiet w telefonie nie wystarcza do końca okresu rozliczeniowego, lub po prostu chcą go oszczędzać. Dzięki temu internet można nosić zawsze ze sobą, podłączać do niego smartfony, tablety, laptopy, konsole, czytniki ebooków i każde inne urządzenie lub po prostu dzielić się ze znajomymi nie zużywając pakietu danych oraz baterii telefonu. Bardzo przydatne rozwiązanie na krótkie oraz dłuższe wyjazdy oraz do codziennej pracy zdalnej na przykład z bibliotek, kawiarni czy restauracji.

Black Week obowiązuje także w ofertach z abonamentem – przygotowaliśmy w nich tysiące nowych cen dla ponad 200 modeli urządzeń!

Wszystkie przygotowane dla Was oferty znajdziecie w eshopie. To jeszcze nie wszystko – zaglądajcie też na bloga regularnie, bo będziemy na bieżąco pisać o nowych okazjach ;)

The post Zaczynamy BLACK WEEK! appeared first on Blog Play.


Źródło: Zaczynamy BLACK WEEK!Category: PLAY | Tags: None

Related Posts
You must be logged in to post a comment.

Name (wymagane)

Email (wymagane)

Witryna internetowa

XHTML: You can use these tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Share your wisdom

wielkoformatowe wydruki Lublin kolorowe wielkoformatowe skanowanie kolorowe skanowanie Lublin drukowanie skanowanie kolor lublin skanowanie lublin wielki format skan drukowanie projektów w lublinie wielki format w lublinie skanowanie lublin skanowanie dokumentów lublin