paź

22

Zaczęliśmy konsumenckie testy 5G w Toruniu!

Od wakacji w Toruniu testujemy sieć 5G. Zaprosiliśmy wtedy do testów wybranych dziennikarzy i YouTuberów, którzy mieli okazję wziąć na warsztat nową technologię. Zobaczcie jak 5G testował Mobzilla, czyli Paweł Warzecha:Od tygodnia trwają testy konsumenckie. Dzisiaj mamy także dobrą wiadomość dla Was! Szukamy kandydatów na testerów naszej sieci wśród czytelników bloga. Z racji lokalizacji szansę na testy mają mieszkańcy Torunia. Dodatkowo liczymy na geeków, którzy mają dryg do technologii i wiedzą czym jest na przykład speedtest :) Jeśli chcesz testować fioletową sieć 5G to stwarzamy przed Tobą taką okazję!

Zaczynamy konsumenckie testy naszej sieci i to właśnie Toruń (tak jak przy testach LTE) został przez nas wybrany do takich działań.

Jeśli chcesz zgłosić się jako kandydat do testów czekamy na Twojego maila! Zgłoszenie powinno zawierać:

  • imię i nazwisko
  • toruński adres zamieszkania (testem objęta jest część miasta, musimy znać dokładną lokalizację korzystania z internetu)
  • kilka zdań o sobie i o tym dlaczego chcesz testować sieć 5G
  • swój numer telefonu

Swoje zgłoszenie prześlij na pr@play.pl. Na chętnych czekamy do końca tygodnia. Zastrzegamy sobie możliwość wyboru kandydatów ;)

The post Zaczęliśmy konsumenckie testy 5G w Toruniu! appeared first on Witaj na blogu Play.


Źródło: Zaczęliśmy konsumenckie testy 5G w Toruniu!Category: PLAY | Tags: None

Related Posts
You must be logged in to post a comment.

Name (wymagane)

Email (wymagane)

Witryna internetowa

XHTML: You can use these tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Share your wisdom

wielkoformatowe wydruki Lublin kolorowe wielkoformatowe skanowanie kolorowe skanowanie Lublin drukowanie serwis ekspresów do kawy lublin wielki format w lublinie skanowanie lublin skanowanie dokumentów lublin drukowanie projektów w lublinie