kwi

5

Z Play ubezpieczysz wyświetlacz urządzenia

Od jutra (05.04) ruszamy z pewną nowością, która nie raz i nie dwa uratowałaby mi telefon :-) No dobrze, może nie uratowałaby smartfona, ale zaoszczędziłaby mnóstwo nerwów i pieniędzy wydanych na naprawy.

Jak widzicie stosowanie szkieł hartowanych i case’ów nie gwarantuje 100% ochrony wyświetlacza :/

Stłuczony wyświetlacz iPhone (1)
Stłuczony wyświetlacz iPhone (2)
Stłuczony wyświetlacz iPhone (3)
Stłuczony wyświetlacz iPhone (4)
Stłuczony wyświetlacz iPhone (5)
Stłuczony wyświetlacz iPhone (6)

Ciekawostka – 80% uszkodzeń telefonów to uszkodzenia wyświetlacza.

„Ochrona Wyświetlacza w Play” to nowy rodzaj ubezpieczenia specjalnie dla Was. Ubezpieczyć można nie tylko smartfon, ale i kupowany u nas tablet czy laptop :-) Przy podpisaniu lub przedłużeniu umowy w salonie (i tylko wtedy) będziecie mogli wybrać taką formę polisy za 5 zł miesięcznie. Co za to dostajecie? Przede wszystkim spokój – w przypadku nieumyślnego uszkodzenia wyświetlacza (w tym pęknięcia nawet wtedy, gdy działa dotyk) urządzenie jest naprawiane do kwoty 600 zł w ciągu 7 dni przez zespół profesjonalistów z autoryzowanego serwisu. To bardzo ważne, ponieważ nie wpływa to na warunki gwarancji. Sam sprzęt jest odbierany od Was i dostarczany po naprawie w systemie door-to-door. Cała operacja kosztuje 59 lub 99 zł w zależności od ceny urządzenia bez promocji.

Wystarczy zadzwonić na dedykowany numer lub wypełnić formularz na specjalnej stronie internetowej w ciągu 5 dni od daty powstania szkody.

Z naprawy możecie skorzystać raz na 12 miesięcy. W każdej chwili możecie też wypowiedzieć ubezpieczenie, ale nie będziecie mogli go później aktywować. Szczegóły znajdziecie poniżej:

Ochrona Wyświetlacza w Play

PS: Pierwszy miesiąc ochrony macie za darmo, na próbę. Warto, serio :-)


Źródło: Z Play ubezpieczysz wyświetlacz urządzeniaCategory: PLAY | Tags: None

Related Posts

  • No related posts found.You must be logged in to post a comment.

Name (wymagane)

Email (wymagane)

Witryna internetowa

XHTML: You can use these tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Share your wisdom

wielkoformatowe wydruki Lublin kolorowe wielkoformatowe skanowanie kolorowe skanowanie Lublin drukowanie wizytówki w godzinę wizytówki Lublin wizytówki od ręki skanowanie dokumentacji lublin wydruki lublin centrum tanie formaty lublin wielkoformatowe format