lut

3

Wybierz się do kina z ofertą RODZINA

Dzisiaj ruszyliśmy z miłą akcją, dzięki której chcemy pomóc rodzinom w relaksie, wypoczynku i wspólnym spędzaniu wolnego czasu.

Każdy klient z ofertą rodzina znajdzie w aplikacji Play24 specjalny kod, który obniża o połowę cenę biletu na dowolny film 2D w sieci kin Cinema City. Promocja dotyczy zarówno obecnych jak i nowych klientów, którzy dopiero zdecydują się na wybranie naszego abonamentu w opcji Rodzina.

Kod wystarczy pokazać kasjerowi i już można cieszyć się zniżką na wybrany seans. Każda rodzina może wykorzystać do 5 takich kodów. Są one dostępne w Play24 do 28 lutego a wykorzystać je możecie do końca marca.

Aplikację Play24 znajdziecie w sklepach Google Play (Android) oraz App Store (iOS).

Sprawdźcie koniecznie dedykowaną stronę promocji!

Wybierz się do kina z ofertą RODZINA – komunikat prasowy PLAY


Źródło: Wybierz się do kina z ofertą RODZINACategory: PLAY | Tags: None

Related Posts
You must be logged in to post a comment.

Name (wymagane)

Email (wymagane)

Witryna internetowa

XHTML: You can use these tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Share your wisdom

wielkoformatowe wydruki Lublin kolorowe kopiarki Warszawa wielkoformatowe skanowanie kolorowe skanowanie Lublin skanowanie w lublinie skanowanie lublin wielki format w lublinie skanowanie lublin skanowanie dokumentów lublin wizytówki w godzinę wizytówki Lublin wizytówki od ręki kopiowanie