kwi

20

Wszystko, czego potrzebujesz, żeby być w kontakcie z bliskimi

Krótko – 5 ofert po 50 zł każda

Przygotowaliśmy dla Was nowe propozycje umożliwiające pozostanie w kontakcie z bliskimi i kontynuowanie w warunkach domowych aktywności zawodowej czy edukacji.

1. Przenieś numer do Play – indywidualnie

Warto przenieść do nas numer – proponujemy wtedy ofertę no-limit z pakietem 7 GB danych, a do tego smartfon do wyboru. Za 1 zł dostaniecie Samsunga Galaxy A10 a od piątku także LG K41S. Dodatkowo w ofercie czeka na Was Amazon Prime Video na 6 miesięcy bez dodatkowych opłat.

2. Przenieś numer do Play – dla firm

Osoby chcące skorzystać z biznesowej odsłony powyższej oferty również mają taką możliwość. W opcji dla firm mamy wszystko to, co w indywidualnej, natomiast proponujemy smartfony Samsung Galaxy A51 za 199 zł lub Huawei P smart Pro za 169 zł (ceny netto).

3. Elastyczny MIX dla każdego

Mamy także nową odsłonę MIXa! W tej ofercie mamy dla Was 3 ciekawe urządzenia:

  • LG K50S z potrójnym aparatem AI CAM, w tym ultraszerokokątnym,
  • OPPO A5 2020 z wydajną baterią 5000 mAh i funkcją ładowania zwrotnego, dzięki której może działać również jako powerbank,
  • LG K51S z wbudowanymi czterema aparatami, w tym głównym o rozdzielczości 32 MPix (dostępny od 24 kwietnia).

Bez względu na wybrany model do dyspozycji oddajemy też kartę SIM z nielimitowanym pakietem minut, SMSów, MMSów oraz 6 GB danych miesięcznie (a przez pierwsze 6 miesięcy nawet 10 GB bez dodatkowych opłat).

4. Zestaw Junior BOX w atrakcyjnych zestawach MIX

Czym jest nasz MIX bez wspaniałego Junior BOXa dla młodszych użytkowników sieci? Specjalnie dla nich i ich rodziców przygotowaliśmy coś, co zapewni im także dobrą rozrywkę. Jako nowość w naszej ofercie pojawia się konsola Xbox One S All-Digital Edition w prezencie z trzema grami: Minecraft, Fortnite oraz Sea of Thieves. To idealny zestaw do domowej rozrywki. W każdym pakiecie gwarantujemy nielimitowane rozmowy, wiadomości SMS i MMS oraz 6 GB pakietu danych. Jak powyżej, pakiet można zwiększyć do 10 GB przez pierwsze 6 miesięcy bez dodatkowych opłat.

5. Internet do domu za 0 zł przez 3 miesiące

Pisaliśmy już o tej ofercie, ale warto ją przypomnieć. Dla każdego, kto potrzebuje nieco więcej GB mamy internet bez limitu danych (ze 100 GB do wykorzystania z pełną prędkością) mamy ofertę, w której abonament przez pierwsze 3 miesiące wynosi 0 zł, a od 4 miesiąca jak się zapewne domyślacie – 50 zł. Do wyboru macie dwa urządzenia za 1 zł – router domowy (umożliwiający podłączenie przewodowe) lub przenośny o małych rozmiarach, który można zabrać ze sobą na przykład do pracy (jeśli nie pracujesz zdalnie).

Dbamy o Twoje bezpieczeństwo

Każdy z zamówionych zestawów zostanie w bezpieczny sposób dostarczony bezpośrednio pod wskazany adres. Wszelkie koszty można w wygodny sposób pokryć za pomocą płatności online, a sama paczka zostanie dostarczona bezpłatnie pod wskazany adres przez firmy kurierskie, które wdrożyły do swoich usług dostawę bezkontaktową. Dzięki temu każda paczka jest odpowiednio zabezpieczona i poddana dezynfekcji, a jej odbiór jest możliwy w bezpiecznej odległości od kuriera.

Koniecznie sprawdź szczegóły na naszej stronie ????

The post Wszystko, czego potrzebujesz, żeby być w kontakcie z bliskimi appeared first on Blog Play.


Źródło: Wszystko, czego potrzebujesz, żeby być w kontakcie z bliskimiCategory: PLAY | Tags: None

Related Posts
You must be logged in to post a comment.

Name (wymagane)

Email (wymagane)

Witryna internetowa

XHTML: You can use these tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Share your wisdom

wielkoformatowe wydruki Lublin kolorowe kopiarki Warszawa wielkoformatowe skanowanie kolorowe skanowanie Lublin skanowanie lublin drukowanie z PDF tanie ksero lublin tanie kopiowanie lublin szybki druk wysokonakładowy skanowanie lublin