paź

8

Wracają środowe nocne promocje!

Wracamy z bardzo limitowanymi czasowo okazjami!

Dzięki nim mogliśmy zaproponować Wam takie hity jak Motorola Z3 z zestawem 3 Moto Mods (dodatkowym akumulatorem, głośnikiem JBL i padem do gier) za 1069 zł (ze standardowych 1600 zł) czy Huawei Mate 10 Pro za 999 zł.

W kolejnych tygodniach będziemy Wam mogli zaproponować następne ciekawe promocje na telefony bez abonamentu w ramach Marketu Play. Gwiazdą tego wieczoru jest…

Motorola moto G8 Power Lite w cenie 499 zł (taniej o 200 zł)!

Wiele osób szuka tanich smartfonów, a niska półka cenowa jest jedną z najbardziej wymagających – smartfon musi być jak najlepszym kompromisem pomiędzy dobrymi podzespołami gwarantującymi płynność i wygodę korzystania oraz bardzo wyśrubowanej ceny. Jak więc wybrać najlepszy telefon do 500 zł? Kupując taki, który normalnie kosztuje więcej i został przeceniony – w tym wypadku proponujemy właśnie Motorolę moto g8 Power Lite.

Niewątpliwym asem w rękawie tego modelu jest pojemna bateria 5000 mAh zapewniająca długi czas pracy na jednym ładowaniu. Do tego wyświetlacz o przekątnej 6,5″, potrójny moduł aparatu (16 Mpix + 2 Mpix + 2 Mpix) oraz dobry aparat do selfie 8 Mpix. Za płynność działania odpowiada ośmiordzeniowy procesor i 4 GB RAMu, a na pliki przewidziano 64 GB pamięci z możliwością rozszerzenia jej dzięki kartom microSD. No i do tego te piękne, gradientowe wykończenie na pleckach i wyjście słuchawkowe jack 3,5 mm.

Może nie jestem profesjonalnym recenzentem telefonów, ale Mobileo z pewnością zgodziłby się ze mną, że to jeden z najciekawszych wyborów do kwoty 500 zł.

Tę okazję znajdziecie tylko i wyłącznie w naszym eshopie – od 21:00 dzisiaj do 9:00 jutro rano lub do wyczerpania zapasów. Oczywiście dostawa pod wskazany adres lub odbiór osobisty w jednym z naszych salonów są bezpłatne. Warto się pospieszyć! A do strony z ofertą przekieruje Was kliknięcie na poniższą grafikę:

The post Wracają środowe nocne promocje! appeared first on Blog Play.


Źródło: Wracają środowe nocne promocje!Category: PLAY | Tags: None

Related Posts

  • No related posts found.You must be logged in to post a comment.

Name (wymagane)

Email (wymagane)

Witryna internetowa

XHTML: You can use these tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Share your wisdom

wielkoformatowe wydruki Lublin kolorowe wielkoformatowe skanowanie kolorowe skanowanie w lublinie skanowanie lublin skanowanie Lublin wizytówki w godzinę wizytówki Lublin wizytówki od ręki drukowanie projektów w lublinie skanowanie dokumentacji lublin