lis

23

Wraca rabat za Cykliczną Płatność Kartą [aktualizacja]

Czytelnicy na pewno pamiętają wpis o naszej wspólnej promocji z MasterCard. W skrócie – za dodanie Cyklicznej Płatności Kartą jako metody płatności serwujemy 5 zł zniżki na abonament miesięcznie przez maksymalnie 6 miesięcy.

Najważniejsze i najlepsze w tym sposobie płatności są wygoda (faktura będzie się płaciła sama co miesiąc, nie trzeba pamiętać o opłatach czy wpisywać ponownie danych do przelewu) oraz bezpieczeństwo (nie pomylicie się w przelewie i nie nabierzecie się na fałszywe maile o fakturach).

Zasady? Tym razem zapraszamy Was do salonów, gdzie będziecie mogli aktywować taką płatność :) Konsultanci we wszystkim pomogą i będziecie się mogli cieszyć przez pół roku rabatem i spokojną głową. Pamiętajcie, że karta musi być tej samej osoby, na którą jest abonament!

No i jak zawsze mówię Wam wprost – tak, ciągle pośrednik pobiera prowizję 1 zł za płatność, więc w sumie przez te pół roku jesteście „do przodu” na równe 24 zł. Mało? Dużo? Każdy może ocenić sam, ale na pewno można zaoszczędzić.

O szczegółach możecie poczytać na dedykowanej stronie a listę salonów, gdzie możecie aktywować promocję znajdziecie poniżej:

Lista salonów – Cykliczna Płatność Kartą

 

AKTUALIZACJA

Tak, z promocji mogą skorzystać osoby, które już korzystały z poprzedniej edycji :) Pamiętajcie jednak, że tym razem aktywowanie zniżki jest możliwe tylko przy wizycie w salonie.


Źródło: Wraca rabat za Cykliczną Płatność Kartą [aktualizacja]Category: PLAY | Tags: None

Related Posts

  • No related posts found.You must be logged in to post a comment.

Name (wymagane)

Email (wymagane)

Witryna internetowa

XHTML: You can use these tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Share your wisdom

wielkoformatowe wydruki Lublin kolorowe wielkoformatowe skanowanie kolorowe skanowanie w lublinie skanowanie lublin skanowanie Lublin projekty powykonawcze archiwizacja dokumentacji skanowanie do pliku wielki format drukowanie z PDF wydruki lublin centrum tanie wydruki lublin wielkoformatowe format