paź

26

Wprowadziliśmy do oferty telefony Meizu

Od dzisiaj w Play ruszyła przedsprzedaż telefonów Meizu. Jestem bardzo ciekawy tego gracza. jak myślicie jest szansa na powtórkę przypadku Xiaomi? Trzymam kciuki.

Flagowym smartfonem tej firmy na dzis jest Meizu 16th. Wyróżnia go bezramkowym ekranem o przekątnej 6 cali z czytnikiem lini papilarnych, dwa aparaty 20Mpix z redukcją szumów oraz funkcją rozpoznawania twarzy. Co więcej pierwsi szczęśliwcy zamawiających telefon w przedsprzedaży otrzyma elektryczną hulajnogę FS11 marki FitGo !! W weekend na moim kanale test tego wariata (Prawie się nie zabiłem)

Kolejną nowością w naszej ofercie jest tańszy model tego chińskiego producenta Meizu M6T, który będzie w Play na wyłączność. Posiada on 5,7 calowy ekran, podwójny tylny aparat, oraz mocną baterię.  Dodatkowo do M6T będziemy dodawali smartbandy FW10 Active FitGo (do wyczerpania znacznych zapasów).

I najbardziej budżetowa opcja Meizu M8c, który może się pochwalić czterordzeniowym procesorem, slotem na dwie karty sim i dwoma aparatami 5 i 8 Mpix.

Ceny Meizu w Play:
Meizu 16th 8+128GB – 2 649 PLN
Meizu M6T – 549 PLN
Meizu M8c – 499 PLN
Meizu M6s – 829 PLN

Uchyle rabek tajemnicy – jutro pojawi się świetna promocja z Meizu M6T w ofercie na kartę a to idealny prezent, dla kogoś kto potrzebuje przyzwoity smartfon w bardzo dobrej cenie.


Źródło: Wprowadziliśmy do oferty telefony MeizuCategory: PLAY | Tags: None

Related Posts

  • No related posts found.You must be logged in to post a comment.

Name (wymagane)

Email (wymagane)

Witryna internetowa

XHTML: You can use these tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Share your wisdom

wielkoformatowe wydruki Lublin kolorowe wielkoformatowe skanowanie kolorowe skanowanie Lublin skanowanie lublin skanowanie kolor lublin wydruki lublin wielki format skan skanowanie lublin tanie ksero lublin tanie kopiowanie lublin szybki druk wysokonakładowy