lip

31

Woodstock tuż tuż…

Hej!

Ja ruszam w środę o świcie i wbijam się na Woodstock.

Play drugi rok z rzędu będzie sponsorem Woodstock – powiem więcej, nas nie da się nie zauważyć – będzie się wiele działo i będzie biało-fioletowo, co najmniej tak, jak rok temu.

Wiecie już, bo Marcin o tym pisał na blogu, a Jurek krzyczy w reklamie – znowu przygotowaliśmy super promocję – 4 dni darmowych rozmów do wszystkich sieci na Przystanku od 31 lipca do 3 sierpnia. Nasi klienci wybranych usług pre-paid i mix mogą wstukać i zatwierdzić kod *111*333*1# i już mogą dzwonić. Reszta może kupić magiczny starter za 1 zł w naszej strefie. Czemu magiczny? Zobaczcie na zdjęciu… Jak w książeczkach mojego 4,5 letniego syna Stasia – odszukaj na rysunku, gdzie jest starter ;) ? To taka szarada, dla bystrzaków. (Dla tych którzy nie zrozumieli, do startera będzie dołączona praktyczna czapeczka, Gruszka)

A nasza strefa rusza od czwartku 1 sierpnia. Będzie podzielona na dwie części: relaksu i cienia. W strefie cienia każdy będzie mógł schronić się przed słońcem, w tzw. międzyczasie m.in. doładować telefon komórkowy, zresztą w tym roku dodatkowe punkty ładowania telefonów PLAY rozmieszczone będą na terenie całego festiwalu. W strefie relaksu będzie można się zrelaksować i odprężyć w przerwach między koncertami. Nasi goście będą mieli dostęp do WI-FI, będzie punkt metamorfoz, gdzie można pomalować swoje ciało na wszystkie możliwe sposoby – a oprócz tego transmisje koncertów, konkursy, niespodzianki, nagrody, jak to z nami, nie będziecie się nudzić.

W piątek ustanawiamy rekord Guinnessa – bądźcie o 14.30 w naszej strefie – będziemy walić, co sił w gigantyczny bęben. Pomożecie? – zacytuję klasyka …

Dla zbłąkanych wędrowców razem z Cocolab przygotowaliśmy aplikację na smartfony „Woodstock – Najpiękniejszy Festiwal Świata” –multimedialny przewodnik ze wszystkim o czym uczestnik wiedzieć powinien. Ze specjalną zabawą w zbieranie odznak za odpowiednie zameldowanie się w najróżniejszych punktach festiwalu. Na uczestników zabawy czekają super gadżety– a główną nagrodą w konkursie będzie… coś ekstra – możliwość zapowiedzenia koncertu ze sceny razem z Jurkiem Owsiakiem!

Ewa zapomniała wspomnieć o bardzo ciekawej czystej inicjatywie. Postanowiliśmy pomóc w organizacji strefy wody.  Zobaczymy co z tego wyjdzie na miejscu.

Do zobaczenia w Kostrzynie – szukajcie mnie – albo w strefie Play (rzecz jasna!) – albo w Pokojowej Wiosce Kryszny ;)

ewa

Natka

Natalia, nasza stażystka,  jedzie ze mną, w pełnej gotowości :)


Źródło: Woodstock tuż tuż…Category: PLAY | Tags: None

Related Posts
You must be logged in to post a comment.

Name (wymagane)

Email (wymagane)

Witryna internetowa

XHTML: You can use these tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Share your wisdom

wielkoformatowe wydruki Lublin kolorowe kopiarki Warszawa wielkoformatowe skanowanie kolorowe skanowanie Lublin drukowanie skanowanie kolor lublin wydruki lublin wielki format skan wydruki lublin centrum tanie wydruki lublin wielkoformatowe format wielki format w lublinie skanowanie lublin skanowanie dokumentów lublin