paź

30

Więcej filmów w PLAY Kino

Długi weeken i tak podla pogoda jest idealnym powodem, żeby zobaczyć coś fajnego w TV… na przykład w PLAY NOW. Przypomnę, że w  PLAY NOW mamy zakładkę Play Kino – znajdziecie tam co dwa tygodnie nowy hit do obejrzenia za darmo, również z transmisją danych. Były tam do tej pory takie produkcje jak Nice Guys czy Londyn w ogniu. Ten drugi Krzysztof okazję obejrzeć i jak napisał „to mocno typowy film akcji z wieloma wybuchami, wieloma wystrzelonymi pociskami i twardzielu w idealnie skrojonym garniturze. Dobrze pasował na niedzielne popołudnie ;)

Aktualnie na półce za darmo czeka na Was komedia Moje Wielkie Greckie Wesele 2 idealny film na spędzenie wieczoru z dziewczyną i na poprawę jesiennej deprechy lub jeżeli lubiecie deprechę to może Carol, melodramat z 6 nominacjami do Oscarów za 2015.

Dzisiaj rozszerzamy ofertę i do bezpłatnych produkcji dodajemy również dodatkowe tytuły do wypożyczenia. Będą one jak w serwisach VOD płatne, ALE w odróżnieniu od nich za naprawdę nieduże kwoty. Przykłady?

  • Wilk z Wall Street za 5 zł – 5 nominacji do Oscara, fenomenalny film, ale zdecydowanie nie dla dzieci.
  • Uprowadzona 2 za 5 zł.
  • Transcendencja za 5 zł.
  • Wykapany ojciec za 5 zł – opowieść o tym, jak to jest mieć 533 dzieci.

A jeśli nie zdążyliście obejrzeć Londyn w ogniu to teraz możecie to nadrobić za 9 zł.

Zasady się nie zmieniają – od potwierdzenia macie 3 dni i możecie oglądać niemal w kółko ;)

play-kino-filmy

Oczywiście również te filmy możecie obejrzeć nie tylko na smartfonie, ale i na komputerze (www.playnow.pl) czy na większym ekranie z użyciem Chromecasta ;)


Źródło: Więcej filmów w PLAY KinoCategory: PLAY | Tags: None

Related Posts

  • No related posts found.You must be logged in to post a comment.

Name (wymagane)

Email (wymagane)

Witryna internetowa

XHTML: You can use these tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Share your wisdom

wielkoformatowe wydruki Lublin kolorowe wielkoformatowe skanowanie kolorowe skanowanie Lublin drukowanie wydruki lublin centrum format lublin wielkoformatowe format drukowanie z internetu serwis ekspresów serwis SAECO Lublin w Lublinie