maj

16

Weekend, weekendzik… Weekender! Wygraj wejściówkę!

Już w ten weekend w Warszawie odbędzie się fantastyczne wydarzenie muzyczne – Red Bull Music Academy Weekender. Jeden czytelnik czy jedna czytelniczka bloga otrzyma od nas podwójne zaproszenie na tę imprezę, szczegóły we wpisie. Ale najpierw…

Nasz team Red Bull MOBILE cały czas korzysta z takich okazji, żeby powstała wokół nich limitowana akcja z tematycznym bonusem. Pamiętacie Intel Extreme Masters? Zainteresowani gamingiem mogli za darmo dostać 5 GB danych na dedykowanym starterze. W takim razie dla fanów muzyki mega gratisem będą 3 miesiące TIDALa  ;-)
Jakby tego było mało macie także 2 GB, które możecie wykorzystać na ściągnięcie aplikacji i odtwarzanie muzy.

Starter możecie bezpłatnie zamówić na starter-z-muzyka.pl :-)

Red Bull MOBILE Weekender starter
Serio, kochani – sprawdźcie jak działa Tidal. Dostajecie 3 miesiące, podczas których nie musicie się niczym przejmować. Przeczeszcie bibliotekę, odpalcie kilka playlist, dzielcie się muzyką z innymi :-) Jeśli słuchacie w drodze muzyki korzystając z YouTube’a odczujecie jak mało danych i baterii pochłonie Tidal w porównaniu ze streamowaniem filmików z cały czas włączonym wyświetlaczem. Wolicie zgrywać muzykę na smartfona i odtwarzać ją systemowym odtwarzaczem? Zgrajcie ulubione albumy czy playlisty do trybu offline a wszystko będziecie mieć zorganizowane, poukładane a przy każdym utworze znajdzie się okładka albumu, z którego pochodzi dany utwór.

Żeby Was zachęcić przesłuchajcie specjalnie przygotowaną playlistę – właśnie takie klimaty panują na Weekenderze :-) Będzie Brodka z nowym albumem Clashes, będzie też Małpa LIVE.

Z tej okazji rozdam podwójną wejściówkę na Weekender na piątek i sobotę. Czasu mało, to też zadanie bardzo proste – pokaż (dowolną formą) jak kochasz muzykę i dlaczego właśnie Tobie należą się bilety.

Zgłaszajcie się w komentarzach, wybierzemy z Krzyśkiem najfajniejsze uzasadnienie (tylko proszę bez wypracowań) ;-) Macie czas do jutra (17.05) do godziny 16:00. Podawajcie prawdziwe maile w formularzu i sprawdzajcie skrzynkę od razu po zakończeniu konkursu. Bilety są imienne, dlatego musimy od Was otrzymać szybko dane potrzebne do wydania wejściówki. Jeśli nie będziecie mogli się pojawić w weekend w Warszawie na festiwalu to proszę dajcie szansę innym, którzy faktycznie z wygranej skorzystają i będą mieli ogromną frajdę z wysłuchania artystów. Obiecuję, że ten konkurs rozstrzygniemy w trybie ekspresowym ;-)

Regulamin Oferty Promocyjnej Starter z Muzyką na Weekendera


Źródło: Weekend, weekendzik… Weekender! Wygraj wejściówkę!Category: PLAY | Tags: None

Related Posts
You must be logged in to post a comment.

Name (wymagane)

Email (wymagane)

Witryna internetowa

XHTML: You can use these tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Share your wisdom

wielkoformatowe wydruki Lublin kolorowe kopiarki Warszawa wielkoformatowe skanowanie kolorowe skanowanie Lublin skanowanie lublin kserokopiarki wydruki lublin centrum tanie wydruki lublin wielkoformatowe format kopiarki warszawa