paź

4

W ramach przygotowań na PGA – promocja z dogry.pl

Tak, jadę na Poznań Game Arena. Tak, gaming to cały czas fajny kierunek i dlatego ruszamy z nową akcją. Po rejestracji na portalu dogry.pl za proste działania związane z użytkowaniem telefonu w ofertach Play na Kartę, Play Internet na Kartę i Red Bull MOBILE możecie dostawać punkty. Możecie je zbierać, zbierać, zbierać i wymieniać na nagrody.

Już samo powiązanie swojego numeru z naszej sieci ze swoim profilem będziemy nagradzać pulą 500 punktów, a jeśli ten numer wcześniej przenieśliście do nas z innej sieci to czeka na Was aż 2 000 punktów! Kolejne punkty będziemy przyznawać za doładowania :)

Szczegóły? Na naszej dedykowanej stronie. Wejdźcie też na dogry.pl i zobaczcie jak przyznajemy punkty i na co możecie je wymienić.

Więcej atrakcji przygotowaliśmy dla Was już w ten weekend w Poznaniu – wbijacie na PGA? Koniecznie odwiedźcie naszą strefę – jak zawsze dużo atrakcji, dużo sprzętu, dużo emocji i dużo spotkań z gamerami :) Pod koniec tygodnia jeszcze napiszę specjalnie dla Was o szczegółach i przygotowanych niespodziankach.

 

Przy okazji – dzisiaj o 20 zapraszam na transmisję ;) Szczegóły będą też w osobnym wpisie wieczorem, ale już możecie się na nią zapisać, żeby dostać powiadomienie:


Źródło: W ramach przygotowań na PGA – promocja z dogry.plCategory: PLAY | Tags: None

Related Posts
You must be logged in to post a comment.

Name (wymagane)

Email (wymagane)

Witryna internetowa

XHTML: You can use these tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Share your wisdom

wielkoformatowe wydruki Lublin kolorowe kopiarki Warszawa wielkoformatowe skanowanie kolorowe skanowanie Lublin skanowanie lublin drukowanie z internetu kserokopiarki projekty powykonawcze dokumentacja powykonawcza skanowanie do pliku wielki format