sty

25

W PLAY zapłacisz fakturę dzięki cyklicznej płatności kartą

O ile dobrze pamiętam to w listopadzie po cichu zaczęliśmy testować nowe rozwiązanie, pozwalające płacić rachunki w PLAY regularnie z wykorzystaniem karty. Szybko okazało się, że pierwsi klienci lubią wygodę tego rozwiązania. Dodatkowo mega istotne jest bezpieczeństwo transakcji i cykliczna płatność kartą to dobre rozwiązanie, żeby przestać się przejmować powtarzającymi się ostatnio mailowymi próbami wyłudzeń. To naszym zdaniem w chwili obecnej rozwiązanie, które zapewni maksymalne bezpieczeństwo i wygodę opłacania faktur.

Jak to działa?

W Play24 wystarczy wypełnić zgody oraz uzupełnić dane o karcie płatniczej (kredytowej lub debetowej). Od tej pory każdy rachunek będzie opłacany automatycznie, wystarczą środki na koncie i odpowiedni limit na transakcje w banku. Jeśli w dniu pobrania opłaty na koncie nie będzie wystarczających środków, próba pobrania należności nastąpi za 2 dni. Gdy to też się nie powiedzie opłaty trzeba będzie dokonać ręcznie.

Aktywacja i dezaktywacja usługi jest bezpłatna. Za operację w danym miesiącu pobierana jest opłata 0,50 zł, co stanowi prowizję firmy obsługującej płatności. O aktywacji usługi, każdej wprowadzonej zmianie i operacji powiadamiamy SMSem i mailowo ;-)

W taki prosty sposób jesteście w stanie nie przejmować się płatnościami za rachunek – po aktywacji wszystko zostanie zautomatyzowane w całkowicie bezpieczny sposób :-)


Źródło: W PLAY zapłacisz fakturę dzięki cyklicznej płatności kartąCategory: PLAY | Tags: None

Related Posts

  • No related posts found.You must be logged in to post a comment.

Name (wymagane)

Email (wymagane)

Witryna internetowa

XHTML: You can use these tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Share your wisdom

wielkoformatowe wydruki Lublin kolorowe wielkoformatowe skanowanie kolorowe skanowanie Lublin skanowanie w lublinie skanowanie lublin skanowanie lublin drukowanie z PDF serwis ekspresów serwis ekspresów Lublin w Lublinie