kwi

4

VLOG Gruszki odcinek zero

Ok to wskakuje na bardzo głęboką wodę. Plan jest na 100 odcinków do końca roku ;-) Już po pierwszym dniu widzę, ze to nie jest wcale takie proste przy innych zajęciach. Na przykład kanał planowałem odpalić wczoraj i jakoś się nie udało.

Przyjmuje na klatę każdą mniej lub bardziej merytoryczną krytykę bo chcę się rozwijać i mam nadzieję, ze nie skończy się falstartem jak w przypadku snapa ;-)

Nagroda. Przeczytałem wczoraj 800 komentarzy i naprawdę nie wpadło mi w oko nic co rzuciło mnie na kolana. Nie chcę przez to powiedzieć, ze nie było tam fajnych propozycji. W komentarzach zaznaczyłem kilka wyróżnień i te osoby dostaną miłą niespodziankę. Smartfon trafi do dziewczyny, która poświęciła naprawdę sporo czasu. Pewnie napiszecie, ze daję nagrodę osobie, która zaspamowała dyskusję. Troszkę tak, ale nie chce trzymać tego smartfona w nieskończoność bo zaraz odezwą się głosy, ze nigdy tej nagrody nie rozdam. Przypomnę, ze pierwsza próba była podczas rozmowy z Witkiem Tomaszewskim.

Kolejne odcinki już w tym tygodniu. Myślę, ze w najbliższym zajmę się tematem SIM-locków jak tylko uda nam się ustalić co się dzieje bo mam sprzeczne komunikaty. Zdejmujemy je kolejno i jedni klienci są zadowoleni, ale są też tacy, którym pomimo zmiany statusu to ciągle nie działa.

Przy okazji dziękuję za wszystkie maile. Nie jestem w stanie na wszystkie odpisać, ale wszystkie zostały przekazane do pilnej realizacji.

 

 


Źródło: VLOG Gruszki odcinek zeroCategory: PLAY | Tags: None

Related Posts
You must be logged in to post a comment.

Name (wymagane)

Email (wymagane)

Witryna internetowa

XHTML: You can use these tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Share your wisdom

wielkoformatowe wydruki Lublin kolorowe kopiarki Warszawa wielkoformatowe skanowanie kolorowe skanowanie Lublin drukowanie kopiarki warszawa serwis niszczarek lublin niszczarki lublin naprawa niszczarek lublin serwis kopiarek convert Warszawa naprawa ksero Warszawa