lis

18

Tylko WiFi Calling

Dlaczego? Przegonili Was? Przegapiliście to? Dostałem dziś kilka pytań w takim stylu…

Gratulujemy konkurencji takiego pakietu, ale my się z nikim w tym zakresie nie ścigamy. W tej chwili kompletnie nie mamy planów związanych z VOLTE czytaj, nawet nad tym, w tej chwili przynajmniej, nie pracujemy ;-)

Świadomie skoncentrowaliśmy się na WIFI calling. Dlaczego? Uważamy, że to rozwiązanie daje Wam klientom wymierne korzyści. Możecie spokojnie dzwonić z całego świata nie bojąc się kosmicznego rachunku. Dodatkowo, kiedy w domu jest wifi a zasięg taki sobie to WIFI Calling bardzo się przyda. Rozwiązanie jest proste, nie trzeba niczego włączać, ustawiać, konfigurować – jest i już. W tej chwili na 9 urządzeniach, ale na liście są kolejne.

Sorki, ale u nas nie będzie no chyba, że bardzo nas przekonacie, że jest to wam niezbędne. Chętnie poczytam komentarze, również te negatywne ;-)


Źródło: Tylko WiFi CallingCategory: PLAY | Tags: None

Related Posts

  • No related posts found.You must be logged in to post a comment.

Name (wymagane)

Email (wymagane)

Witryna internetowa

XHTML: You can use these tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Share your wisdom

wielkoformatowe wydruki Lublin kolorowe wielkoformatowe skanowanie kolorowe skanowanie Lublin skanowanie lublin skanowanie dokumentacji lublin serwis ekspresów do kawy lublin naprawa ekspresów odkamienianie ekspresów kawowych