maj

26

TVN24 i TVN24 BiS w nowym pakiecie NEWS w PLAY NOW!

Nasz zespół PLAY NOW wciąż zaskakuje!

Tym razem udało się zrobić coś specjalnego. Wiemy, jak ważne są najświeższe, rzetelne informacje i dlatego jesteśmy w stanie zaoferować Wam dostęp do kanałów TVN24 i TVN24 BiS dostarczających aktualności przez całą dobę!

W związku z tym wprowadzamy nowy pakiet NEWS, w którego skład wchodzą:

  • TVN24
  • TVN24 BiS
  • Euronews
  • Bloomberg
  • BBC World News

TVN24 to pierwsza stacja informacyjna w Polsce, obecnie uznawana także za najbardziej opiniotwórczą. Aktualizowane na bieżąco serwisy informują o najważniejszych wydarzeniach z całego świata przez całą dobę. TVN24 BiS posiada ofertę informacyjną dla osób zainteresowanych tematyką międzynarodową. Uznani w branży dziennikarze i redaktorzy nieustannie relacjonują wydarzenia z całego świata, analizując ich wpływ na życie Polaków. W najnowszym pakiecie, Play oferuje także dostęp do  kanału Euronews, który prezentuje doniesienia polityczne, biznesowe i finansowe, skupiając się europejskiej perspektywie. W ofercie znajduje się także nadawany globalnie brytyjski kanał informacyjno-publicystyczny BBC World News oraz Bloomberg specjalizujący się w dostarczaniu informacji na temat rynków finansowych.

Pierwszy miesiąc dostępu do pakietu NEWS oferujemy bezpłatnie! Po tym czasie oglądanie najważniejszych kanałów informacyjnych to jedynie 10 zł miesięcznie. Oczywiście korzystanie z PLAY NOW nie pomniejsza naszym klientom pakietu danych.

W ten sposób pakiet NEWS dołącza do EXTRA, KIDS, SPORT czy HBO GO, dzięki czemu możemy zaproponować dostęp do ponad 80 kanałów telewizyjnych, setek filmów, seriali czy bajek na żądanie w każdym miejscu i czasie. Z PLAY NOW i PLAY NOW TV możecie korzystać przez serwis www.playnow.pl, na smartfonach, tabletach, komputerach, telewizorach z AndroidTV czy przystawkach, w tym PLAY NOW TV BOX. Oprócz tego możecie oglądać treści na dużym ekranie korzystając z Chromecasta.

The post TVN24 i TVN24 BiS w nowym pakiecie NEWS w PLAY NOW! appeared first on Blog Play.


Źródło: TVN24 i TVN24 BiS w nowym pakiecie NEWS w PLAY NOW!Category: PLAY | Tags: None

Related Posts
You must be logged in to post a comment.

Name (wymagane)

Email (wymagane)

Witryna internetowa

XHTML: You can use these tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Share your wisdom

wielkoformatowe wydruki Lublin kolorowe kopiarki Warszawa wielkoformatowe skanowanie kolorowe skanowanie Lublin drukowanie skanowanie lublin projekty powykonawcze dokumentacja powykonawcza skanowanie do pliku wielki format wydruki lublin centrum tanie formaty lublin wielkoformatowe format