lip

31

TV Puls i PULS 2 dołączają do Pakietu Podstawowego PLAY NOW i PLAY NOW TV

Ostatnio sporo newsów o PLAY NOW, ale to nie dziwne, bo i dużo się dzieje. Dzisiaj nowość, z której skorzystają wszyscy z dostępem do naszej usługi ????

Dzisiaj do Pakietu Podstawowego (czyli takiego, do którego dostęp ma każdy klient PLAY NOW) dodaliśmy dwa bardzo fajne kanały oferujące zróżnicowane filmy, seriale, bajki dla dzieci i transmisje z wydarzeń – TV Puls oraz PULS 2.

Kanał TV Puls oferuje bardzo bogaty program dla całej rodziny, w tym codziennie o 20:00 i w weekendy premierowe hity filmowe z plejadą gwiazd, światowe seriale, najlepsze animacje, dokumenty, produkcje własne – seriale: nagrodzony trzykrotnie Telekamerą Tele Tygodnia „Lombard. Życie pod zastaw”, „Rodzinny interes” i „Reporterzy. Z życia wzięte”, rozrywkowy show „Gra Muzyka”, „Następny proszę!” oraz transmisje z największych ogólnopolskich wydarzeń artystycznych.

PULS 2 to kanał z bardzo bogatą i atrakcyjną ofertą programową, ze szczególnym uwzględnieniem widzów najmłodszych i ich rodziców. Z początkiem marca br. zostało uruchomione na PULS 2 wielogodzinne pasmo Puls Kids, które prezentuje najlepsze światowe animacje m.in. „Miraculous: Biedronka i Czarny Kot”, „Marta mówi”, „Psi Patrol”, „Mustang: Duch wolności”. Od tego momentu PULS 2 w ramach nadawanego pasma pozostaje liderem oglądalności wśród dzieci w grupie wiekowej 4-12 lat. Codziennie po godzinie 20:00 PULS 2 zaprasza dorosłych widzów na najlepsze seriale polskie i zagraniczne, programy rozrywkowe oraz filmy fabularne.

Zespół PLAY NOW ciągle pracuje nad zapewnieniem Wam dostępu do jak najciekawszych treści, które możecie oglądać na telefonie, tablecie, przez przeglądarkę na playnow.pl, nasze dedykowane urządzenie PLAY NOW TV BOX czy na telewizorach i przystawkach z systemem AndroidTV. No i można też po prostu rzucić obraz z telefonu na TV dzięki Google Cast (na przykład przez małe adaptery Chromecast). A to wszystko szybko i wygodnie ????

The post TV Puls i PULS 2 dołączają do Pakietu Podstawowego PLAY NOW i PLAY NOW TV appeared first on Blog Play.


Źródło: TV Puls i PULS 2 dołączają do Pakietu Podstawowego PLAY NOW i PLAY NOW TVCategory: PLAY | Tags: None

Related Posts

  • No related posts found.You must be logged in to post a comment.

Name (wymagane)

Email (wymagane)

Witryna internetowa

XHTML: You can use these tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Share your wisdom

wielkoformatowe wydruki Lublin kolorowe wielkoformatowe skanowanie kolorowe skanowanie Lublin skanowanie w lublinie skanowanie lublin drukowanie map lublin wydruki lublin centrum tanie wydruki lublin wielkoformatowe format serwis ekspresów serwis ekspresów do kawy w Lublinie