wrz

19

Toruń, LTE, Krzyżacy i PLAYWeekend

Testy 4G LTE w Toruniu ruszyły i z tego co wiem pierwsi testerzy odbierają już swoje zestawy testowe. Lista jest zamknięta i nie wszyscy się załapali. Ale mam dobrą wiadomość. Będzie jeszcze szansa zdobyć testowego SIMa i modem ZTE w grze miejskiej, która ruszy w pierwszy piątek października. Więcej szczegółów dosłownie w ciągu kilku dni na blogu.

photo-1

Na zdjęciu aktualny „miszcz” krzyżacki Martin Grushka

Jak co roku czas najwyższy na PLAYweekend czyli spotkanie czytelników bloga i fanów PLAY. Gdzie tym razem… no oczywiście w Toruniu. Wy też musicie potestować nasze 4G LTE. Termin 11-13.10. Logistyką będzie zajmować się Natalia i od dziś rozpoczynamy nabór. Oczywiście pierwsi na liście są kultowi moderatorzy forum ;-)

Dziś kończę bo muszę się wyspać, przed jutrzejszym projektem „blak peżot”  (pisownia celowa). Chodzi o wyprawE do Berlina z okazji startu sprzedaży najnowszych smartfonów. Tak jestem wariatem, ale naprawdę chcę zobaczyć jak wygląda to z bliska. Poczuć atmosferę szaleństwa ;-) Nie wiem jeszcze czy kupię, bo…. jestem zadowolony z mojej piątki ;-)

Może ktoś chce się zabrać z nami? Oferta tylko dla osób, które mogą dołączyć do wyprawy na autostradzie Warszawa-Berlin i mają doświadczenie kolejkowe ;-)


Źródło: Toruń, LTE, Krzyżacy i PLAYWeekendCategory: PLAY | Tags: None

Related Posts

  • No related posts found.You must be logged in to post a comment.

Name (wymagane)

Email (wymagane)

Witryna internetowa

XHTML: You can use these tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Share your wisdom

wielkoformatowe wydruki Lublin kolorowe wielkoformatowe skanowanie kolorowe skanowanie Lublin skanowanie lublin tanie ksero lublin tanie ksero lublin szybki druk wysokonakładowy drukowanie projektów w lublinie skanowanie lublin hempla lublin wydruki lublin centrum