maj

23

To jaki jest Waszym zdaniem najlepszy dodatek do przedsprzedaży?

Okej, warto podsumować ten wpis: https://blogplay.pl/2016/04/cos-extra-przy-przedsprzedazy-konkurs

W Waszym głosowaniu zwyciężyły gogle Gear VR dodawane do Samsunga S7 i S7 edge ;-)

Note: There is a poll embedded within this post, please visit the site to participate in this post’s poll.

Fajnie, że w komentarzach zwróciliście uwagę na bardziej wyrafinowane dodatki. Nikt z producentów nie czyta mojego bloga, ale może uda się przemycić w przyszłości jakieś inspiracje. Myślę, przy okazji, że powinniście zwrócić uwagę na dodatek do Xperii X, której przedsprzedaż ruszyła u nas w ubiegłym tygodniu ;-)

Starałem się docenić te osoby, które przedstawiły szerszy obraz i wskazały coś, co przyda się nie tylko im, ale praktycznie wszystkim kupującym nowe smartfony w PLAY :-) Kilka komentarzy się wyróżniło i dlatego będzie więcej niż jeden zwycięzca ;-)

Wizyta na Taśmowej – co prawda nie wiem, czy to faktycznie będzie ekscytujące dla przysłowiowego Kowalskiego, ale jeśli xtr jeszcze nie byłeś i masz ochotę to zapraszam. Zrobimy krótki Tour de Play i zobaczysz jak pracujemy na co dzień :-)  Wosiu, to samo dotyczy Ciebie jeśli będziesz w Warszawie chętnie w wolnej chwili i po godzinach pracy skoczę z Tobą na „soczek” :-) Jeżeli bardzo chcecie to zamiast krótkiej wizyty możecie zawsze odwiedzić nas podczas PLAYweekendu 2016.

Ale najbardziej spodobał mi się komentarz kamotf:

Zdecydowanie Gear VR do Samsunga. Niestety osobiście tego sprzętu nie mam, ale miałem okazję korzystać i naprawdę jak by mi ktoś powiedział 16 lat temu jak grałem w The Sims (w których był taki gadget), że dziś takie okulary będą dostępne w zasadzie od ręki bym nie uwierzył. Najlepszy gratis to zakupionego telefonu jak na razie!;)

Też pamiętam w Simsach ten sprzęt i jest to fajny przykład na to, jak futurystyczne wizje mogą zamienić się w rzeczywistość. Jeśli masz Samsunga z serii S6, S7 lub Note’a 5 to Gear VR będzie z nimi fantastycznie współpracował. Gogle lecą do Ciebie.

PS: Inne zaległości konkursowe wkrótce będą rozwiązane na blogu ;-)


Źródło: To jaki jest Waszym zdaniem najlepszy dodatek do przedsprzedaży?Category: PLAY | Tags: None

Related Posts

  • No related posts found.You must be logged in to post a comment.

Name (wymagane)

Email (wymagane)

Witryna internetowa

XHTML: You can use these tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Share your wisdom

wielkoformatowe wydruki Lublin kolorowe wielkoformatowe skanowanie kolorowe skanowanie Lublin drukowanie skanowanie lublin hempla 4 wydruki lublin centrum wizytówki w godzinę wizytówki Lublin wizytówki od ręki drukowanie map lublin