wrz

29

Team NINJA pomaga

Czasem zdarzają się w życiu sytuacje bardzo trudne, na tyle, że standardowe procedury nie do końca je przewidują. Tak jest w przypadku, który chciałem Wam dziś opisać.

Laura uległa wypadkowi. W jego wyniku ma poparzone 30% ciała. Bluza, która zajęła się ogniem spłonęła razem z telefonem i kartą SIM, które były w kieszeni. Laura przebywa teraz na oddziale szpitala, gdzie przechodzi leczenie w sterylnych warunkach. W związku z tym ma kontakt jedynie z personelem medycznym a odwiedziny również są ściśle kontrolowane. Jej jedynym kontaktem ze światem była właśnie karta SIM i smartfon. Możliwość pozostawania w kontakcie z rodziną i znajomymi jest także istotna w związku z kilkumiesięcznym leczeniem i rehabilitacją. Informacje te otrzymaliśmy od mamy Laury w liście, który nam przesłała.

Jak widzicie nie jesteśmy w stanie w tradycyjny sposób wyrobić duplikatu karty SIM. Laura nie jest w stanie odwiedzić salonu, nie ma także możliwości sporządzenia upoważnienia notarialnego. Dlatego też do Laury i jej mamy wybrał się nasz zespół do spraw specjalnych, czyli ninja. Oprócz samej karty SIM przy pomocy Samsunga udało się jej także dostarczyć telefon Galaxy S7 edge.

Mamy nadzieję, że możliwość komunikacji z bliskimi choć trochę jej pomoże a Laurze życzymy szybkiego powrotu do zdrowia!!


Źródło: Team NINJA pomagaCategory: PLAY | Tags: None

Related Posts

  • No related posts found.You must be logged in to post a comment.

Name (wymagane)

Email (wymagane)

Witryna internetowa

XHTML: You can use these tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Share your wisdom

wielkoformatowe wydruki Lublin kolorowe wielkoformatowe skanowanie kolorowe skanowanie Lublin skanowanie lublin drukowanie z PDF wizytówki w godzinę wizytówki Lublin wizytówki od ręki skanowanie kolor lublin wydruki lublin wielki format skan