lis

25

Szalony Black Friday, Crazy Weekend i Cyber Monday

Wczoraj z Edytą mówiliśmy nie tylko o nowym MIXie ;) Poza tym powiedzieliśmy o naszej idei na przedświąteczne wyprzedaże, czyli Black Friday. Jest dość prosta:

100 ZŁ TANIEJ

Wszystkie smartfony i telefony z naszej oferty w abonamentach SOLO, w Red Bull MOBILE i w MIXach. Od piątku, przez weekend i na poniedziałku kończąc macie możliwość skorzystania z niższych cen. We wtorek ceny wracają na swój poziom.

Jeszcze jedna ważna sprawa – promocja obowiązuje przy umowach zawieranych na odległość, czyli w eshopie oraz przez telefon (*500 dla obecnych i 730 300 400 dla nowych i przenoszących numer). Tyle! Easy?


Źródło: Szalony Black Friday, Crazy Weekend i Cyber MondayCategory: PLAY | Tags: None

Related Posts

  • No related posts found.You must be logged in to post a comment.

Name (wymagane)

Email (wymagane)

Witryna internetowa

XHTML: You can use these tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Share your wisdom

wielkoformatowe wydruki Lublin kolorowe wielkoformatowe skanowanie kolorowe skanowanie w lublinie skanowanie lublin skanowanie Lublin drukowanie z PDF tanie ksero lublin tanie kopiowanie lublin szybki druk wysokonakładowy wizytówki w godzinę wizytówki Lublin wizytówki od ręki