maj

11

Świat Xiaomi w naszym eshopie!

Jutro bardzo ważne wydarzenie dla fanów marki Xiaomi – w warszawskiej Arkadii zaplanowane jest otwarcie nowego salonu!

Wiemy, co cenicie sobie w tych urządzeniach i dlatego zdecydowaliśmy się już w 2016 roku na wprowadzenie pierwszego takiego modelu do naszej oferty ;) Od tego czasu co jakiś czas mogliście u nas znaleźć nowe słuchawki Mi.

Dzisiaj ruszyliśmy z kolejnym projektem dla fanów Xiaomi. W naszym eshopie znajdziecie specjalną zakładkę Xiaomi WORLD. Znajdziecie tam nie tylko smartfony, ale i inne urządzenia i gadżety tej firmy.

Na razie startujemy, ale już w przyszłym tygodniu dodamy nową falę produktów – między innymi coś na kółkach ;) Ale o tym przeczytacie za tydzień.

Ja wiem, że znajdą się narzekający na cenę, bo na alisklepach i im podobnych znajdziecie je ciut taniej. Pamiętajcie o tym, że w naszym przypadku macie na wszystko 24 miesiące gwarancji.

Ciekawi szczegółów? Produkty z Xiaomi WORLD możecie zamówić w eshopie, w punktach obsługi i przez telefon.


Źródło: Świat Xiaomi w naszym eshopie!Category: PLAY | Tags: None

Related Posts

  • No related posts found.You must be logged in to post a comment.

Name (wymagane)

Email (wymagane)

Witryna internetowa

XHTML: You can use these tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Share your wisdom

wielkoformatowe wydruki Lublin kolorowe wielkoformatowe skanowanie kolorowe skanowanie lublin skanowanie Lublin skanowanie lublin wielki format w lublinie skanowanie lublin skanowanie dokumentów lublin wizytówki w godzinę wizytówki Lublin wizytówki od ręki