maj

11

Świat Xiaomi w naszym eshopie!

Jutro bardzo ważne wydarzenie dla fanów marki Xiaomi – w warszawskiej Arkadii zaplanowane jest otwarcie nowego salonu!

Wiemy, co cenicie sobie w tych urządzeniach i dlatego zdecydowaliśmy się już w 2016 roku na wprowadzenie pierwszego takiego modelu do naszej oferty ;) Od tego czasu co jakiś czas mogliście u nas znaleźć nowe słuchawki Mi.

Dzisiaj ruszyliśmy z kolejnym projektem dla fanów Xiaomi. W naszym eshopie znajdziecie specjalną zakładkę Xiaomi WORLD. Znajdziecie tam nie tylko smartfony, ale i inne urządzenia i gadżety tej firmy.

Na razie startujemy, ale już w przyszłym tygodniu dodamy nową falę produktów – między innymi coś na kółkach ;) Ale o tym przeczytacie za tydzień.

Ja wiem, że znajdą się narzekający na cenę, bo na alisklepach i im podobnych znajdziecie je ciut taniej. Pamiętajcie o tym, że w naszym przypadku macie na wszystko 24 miesiące gwarancji.

Ciekawi szczegółów? Produkty z Xiaomi WORLD możecie zamówić w eshopie, w punktach obsługi i przez telefon.


Źródło: Świat Xiaomi w naszym eshopie!Category: PLAY | Tags: None

Related Posts
You must be logged in to post a comment.

Name (wymagane)

Email (wymagane)

Witryna internetowa

XHTML: You can use these tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Share your wisdom

wielkoformatowe wydruki Lublin kolorowe kopiarki Warszawa wielkoformatowe skanowanie kolorowe skanowanie lublin skanowanie Lublin skanowanie kolor lublin wydruki lublin wielki format skan tanie ksero lublin tanie kopiowanie lublin szybki druk wysokonakładowy kopiarki warszawa