lis

14

Środowa noc z Huawei, Motorolą i Sony

Czuję się, jakbym ledwo wczoraj pisał o naszej ostatniej środowej promocji a już mamy następną ;) i kolejny raz potrójną!

Tym razem na pierwszy ogień proponujemy Wam Huawei P30 lite.

To jest miejsce, gdzie zazwyczaj rozpisałbym się o jego atutach, ale na szczęście producent zrobił to za mnie w formie takiej ładnej grafiki, więc po prostu ją wkleję:

A jaką przygotowaliśmy cenę? Zaledwie 1148 zł a wszelkie szczegóły znajdziecie w tabeli.

  Huawei P30 lite
stara cena 1448 zł
nowa cena 1148 zł
obniżka 300 zł

Drugim z produktów jest Motorola One, którą do jutra do 9 rano możecie kupić za 549 zł. Już w październiku przecenialiśmy ten model (możecie przeczytać nasz wpis o poprzedniej promocji, gdzie bardziej szczegółowo opisałem jej funkcje) a teraz wraca okazja, by kupić go jeszcze taniej!

Trzecim urządzeniem, który dzisiaj ma niższą cenę jest Sony Xperia 10 Plus. Sony bardzo mocno stawia na ekrany 21:9 i to kolejny taki model, tym razem o przekątnej 6,5″. Do tego dochodzą aparaty 12 Mpix i 8 Mpix (teleobiektyw) oraz 4 GB RAMu. W naszej promocji już za 1249 zł.

Pamiętajcie, że ceny obowiązują do czwartku do 9:00 lub wyczerpania zapasów! Niższe ceny znajdziecie w naszym eshopie :)

The post Środowa noc z Huawei, Motorolą i Sony appeared first on Blog Play.


Źródło: Środowa noc z Huawei, Motorolą i SonyCategory: PLAY | Tags: None

Related Posts

  • No related posts found.You must be logged in to post a comment.

Name (wymagane)

Email (wymagane)

Witryna internetowa

XHTML: You can use these tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Share your wisdom

wielkoformatowe wydruki Lublin kolorowe wielkoformatowe skanowanie kolorowe skanowanie Lublin skanowanie w lublinie skanowanie lublin skanowanie dokumentacji lublin drukowanie projektów w lublinie skanowanie kolor lublin wydruki lublin wielki format skan