lis

14

Środowa noc z Huawei, Motorolą i Sony

Czuję się, jakbym ledwo wczoraj pisał o naszej ostatniej środowej promocji a już mamy następną ;) i kolejny raz potrójną!

Tym razem na pierwszy ogień proponujemy Wam Huawei P30 lite.

To jest miejsce, gdzie zazwyczaj rozpisałbym się o jego atutach, ale na szczęście producent zrobił to za mnie w formie takiej ładnej grafiki, więc po prostu ją wkleję:

A jaką przygotowaliśmy cenę? Zaledwie 1148 zł a wszelkie szczegóły znajdziecie w tabeli.

  Huawei P30 lite
stara cena 1448 zł
nowa cena 1148 zł
obniżka 300 zł

Drugim z produktów jest Motorola One, którą do jutra do 9 rano możecie kupić za 549 zł. Już w październiku przecenialiśmy ten model (możecie przeczytać nasz wpis o poprzedniej promocji, gdzie bardziej szczegółowo opisałem jej funkcje) a teraz wraca okazja, by kupić go jeszcze taniej!

Trzecim urządzeniem, który dzisiaj ma niższą cenę jest Sony Xperia 10 Plus. Sony bardzo mocno stawia na ekrany 21:9 i to kolejny taki model, tym razem o przekątnej 6,5″. Do tego dochodzą aparaty 12 Mpix i 8 Mpix (teleobiektyw) oraz 4 GB RAMu. W naszej promocji już za 1249 zł.

Pamiętajcie, że ceny obowiązują do czwartku do 9:00 lub wyczerpania zapasów! Niższe ceny znajdziecie w naszym eshopie :)

The post Środowa noc z Huawei, Motorolą i Sony appeared first on Blog Play.


Źródło: Środowa noc z Huawei, Motorolą i SonyCategory: PLAY | Tags: None

Related Posts

  • No related posts found.You must be logged in to post a comment.

Name (wymagane)

Email (wymagane)

Witryna internetowa

XHTML: You can use these tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Share your wisdom

wielkoformatowe wydruki Lublin kolorowe wielkoformatowe skanowanie kolorowe skanowanie Lublin drukowanie serwis niszczarek lublin niszczarki lublin naprawa niszczarek lublin skanowanie lublin tanie ksero lublin tanie kopiowanie lublin szybki druk wysokonakładowy