kwi

28

Słuchawki LG Tone Infinim powędrowały do…

Doskonale wiecie, że od czasu do czasu robimy na blogu konkursy. Czasem proste, czasem bardziej wymagające :-) Wiedzcie, że najbardziej cenimy kreatywność i nieszablonowe podejście.

Wróćmy jednak do słuchawek:

Click here to view the embedded video.

Zgłosiliście mnóstwo propozycji – najbardziej jednak spodobała się nam odpowiedź Piotrka:

Ja bym je wykorzystał jako krawat do koszuli podczas nudnych rodzinnych uroczystości, kiedy ciotki po raz setny pytają „kiedy się żenisz” i „jak na studiach”? Widzę, że fajnie by się wpasowały w kołnierzyk. :) Taki mały gadżet, żeby mieć połączenie ukradkiem z bazą NASA. :)

Już od tygodnia może cieszyć się z przesyłki – był tak uprzejmy, że nawet podzielił się fotką z unboxingu ;-)

wygrana

Po drodze trafił się nam jeszcze jeden konkurs związany z nowym numerem EXPERTa. Ja naprawdę nie wiem, gdzie Wy wszyscy widzieliście Ewkę na ósmej stronie :( Fotorelacja z premiery LG G Flex2 zaczynała się na stronie 6 i na taką odpowiedź liczyliśmy. Tutaj trafił Krzysiek, znany starszym stażem czytelnikom jako KOLEKTYW i do niego w tym tygodniu powędruje bluza Dirty Dozen ;-)

Teraz czas na konkurs z M8 od HTC ;-) Szukam pomysłu


Źródło: Słuchawki LG Tone Infinim powędrowały do…Category: PLAY | Tags: None

Related Posts

  • No related posts found.You must be logged in to post a comment.

Name (wymagane)

Email (wymagane)

Witryna internetowa

XHTML: You can use these tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Share your wisdom

wielkoformatowe wydruki Lublin kolorowe wielkoformatowe skanowanie kolorowe skanowanie Lublin drukowanie drukowanie map lublin wizytówki w godzinę wizytówki Lublin wizytówki od ręki projekty powykonawcze dokumentacja powykonawcza skanowanie do pliku wielki format