lut

13

Samsung Galaxy S20, S20+ 5G oraz S20 Ultra 5G już dostępne w przedsprzedaży!

Oglądaliście wczorajszą transmisję? Jak Wam się podobało? Który model i w jakim kolorze przypadł Wam do gustu? Jeśli chodzi o mnie chyba najbardziej podoba mi się S20+ 5G w szarej obudowie ???? Wszystkie mają wyświetlacze AMOLED z odświeżaniem 120 Hz – co to daje? Przewijany obraz jest bardziej płynny, co naprawdę daje wrażenie bardziej responsywnego urządzenia i poprawia komfort użytkowania.

W PLAY już możecie zamawiać w przedsprzedaży nowe modele z rodziny Galaxy S20!

Samsung Galaxy S20

To najbardziej kompaktowy, lecz równie potężny smartfon co reszta jego braci. Bez abonamentu kupicie go za 3949 zł, ale możecie cenę na start obniżyć wybierając go w wariantach z naszą ofertą.

Samsung Galaxy S20+ 5G

Większa wersja jest równie godna uwagi. Większy ekran, większa bateria i dodatkowy czujnik głębii na wyspie z aparatami. Do tego wybieracie już telefon 5G, oczywiście działający w naszej sieci¹! Ten model kosztuje 4849 zł, ale kupicie go także stosownie taniej w naszych abonamentach.

Samsung Galaxy S20 Ultra 5G

To już propozycja dla najbardziej zapalonych i zaawansowanych użytkowników. On także obsłuży 5G w Play¹. Samsung Galaxy S20 Ultra 5G kosztuje 5999 zł, ale tu także zachęcamy do naszych abonamentów, gdzie kwota do wydania na start jest znacząco niższa.

Samsung nie byłby sobą, gdyby nie chciał osłodzić zakupu swoich nowych flagowców. Decydując się na zakup Galaxy S20+ 5G lub Galaxy S20 Ultra 5G w przedsprzedaży możecie otrzymać ich najnowsze bezprzewodowe słuchawki Samsung Galaxy Buds+ w  prezencie!

Przedsprzedaż trwa do 8.03, ale warto się pospieszyć – jak zawsze liczba modeli jest ograniczona ????

¹ – po aktualizacji oprogramowania, której dostępność zależy od producenta

The post Samsung Galaxy S20, S20+ 5G oraz S20 Ultra 5G już dostępne w przedsprzedaży! appeared first on Blog Play.


Źródło: Samsung Galaxy S20, S20+ 5G oraz S20 Ultra 5G już dostępne w przedsprzedaży!Category: PLAY | Tags: None

Related Posts

  • No related posts found.You must be logged in to post a comment.

Name (wymagane)

Email (wymagane)

Witryna internetowa

XHTML: You can use these tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Share your wisdom

wielkoformatowe wydruki Lublin kolorowe wielkoformatowe skanowanie kolorowe skanowanie Lublin skanowanie lublin serwis ekspresów naprawa ekspresów Lublin w Lublinie wizytówki w godzinę wizytówki Lublin wizytówki od ręki tanie ksero lublin tanie kopiowanie lublin szybki druk wysokonakładowy