kwi

17

Ruszamy z przedsprzedażą Huawei P9 z gratisem

I tak oto w Play wylądował bardzo fajny Huawei P9. Patrząc na plecki można śmiało napisać, że to smartfon fotograficzny – w końcu napis Leica przy aparacie (a właściwie dwóch) musi gwarantować świetną jakość zdjęć.

Przedsprzedaż odbywa się wyłącznie w naszym eshopie i decydując się już teraz na tę mega nowość otrzymacie gratisowo kartę microSD o pojemności aż 128 GB. Zmieścicie na niej mnóstwo ekstra fotek (również w formacie RAW), nagrań wideo a także wiele, wiele playlist i albumów z Tidala, którego oczywiście otrzymacie u nas za darmo na 24 miesiące.

Aby dostać telefon za złotówkę miesięczne zobowiązanie wyniesie Was 149,99 zł. Patrząc jednak na cennik mogę śmiało polecić Wam ten zestaw w naszej FORMULE SMARTFON UNLIMITED PRO, gdzie przy abonamencie 139,99 zł najnowszego Hjułiego otrzymacie za jedyne 39 zł.

Jeśli podoba Wam się ciemna wersja Titan z galerii udajcie się pod ten link, z kolei jaśniejszą opcję Silver z białą wstawką z tyłu znajdziecie tu. W eshopie macie również czytelnie rozpisane ceny dla interesującego Was abo :-)

Huawei P9 (1)
Huawei P9 (2)
Huawei P9 (3)
Huawei P9 (4)
Huawei P9 (5)
Huawei P9 (7)
Huawei P9 (6)


Źródło: Ruszamy z przedsprzedażą Huawei P9 z gratisemCategory: PLAY | Tags: None

Related Posts

  • No related posts found.You must be logged in to post a comment.

Name (wymagane)

Email (wymagane)

Witryna internetowa

XHTML: You can use these tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Share your wisdom

wielkoformatowe wydruki Lublin kolorowe wielkoformatowe skanowanie kolorowe skanowanie Lublin skanowanie w lublinie skanowanie lublin skanowanie lublin hempla lublin wydruki lublin centrum serwis ekspresów serwis ekspresów Lublin w Lublinie drukowanie z PDF