lip

27

Rów Mariański czy Mount Everest?

Od początku lipca przeprowadzamy wśród naszych Klientów badanie jakości połączeń. Drobnostka, dzięki której znamy Wasze subiektywne zdanie. W prostych słowach – taki SMS może do Was dotrzeć po połączeniu z naszym centrum obsługi. Z ciekawostek napiszę, że jedną z przygotowanych treści jest:

Rów Mariański czy Mount Everest? Na jakim poziomie jest jakość połączeń w Play? Oceń na skali 0-10. Wyślij bezpłatny SMS. Dziękujemy, Zespół Play.

Przeczytałem kilka artykułów o „fałszywych SMSach” i „oszustach podszywających się pod Play” – dziękuję za czujność, ale te SMSy są jak najbardziej prawdziwe :) Wysyłamy je z zakresu numerów od 40100 do 40109 i naprawdę możecie bezpiecznie i bezpłatnie przesłać nam swoją opinię.

Z drugiej strony rozumiem, że dostając SMSa z takim porównaniem sam zaczałbym się zastanawiać nad wiarygodnością ;)

A wg Was?

Note: There is a poll embedded within this post, please visit the site to participate in this post’s poll.

Źródło: Rów Mariański czy Mount Everest?Category: PLAY | Tags: None

Related Posts

  • No related posts found.You must be logged in to post a comment.

Name (wymagane)

Email (wymagane)

Witryna internetowa

XHTML: You can use these tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Share your wisdom

wielkoformatowe wydruki Lublin kolorowe wielkoformatowe skanowanie kolorowe skanowanie Lublin drukowanie wielki format w lublinie skanowanie lublin skanowanie dokumentów lublin drukowanie z PDF wydruki lublin centrum tanie wydruki lublin wielkoformatowe format