lip

27

Rów Mariański czy Mount Everest?

Od początku lipca przeprowadzamy wśród naszych Klientów badanie jakości połączeń. Drobnostka, dzięki której znamy Wasze subiektywne zdanie. W prostych słowach – taki SMS może do Was dotrzeć po połączeniu z naszym centrum obsługi. Z ciekawostek napiszę, że jedną z przygotowanych treści jest:

Rów Mariański czy Mount Everest? Na jakim poziomie jest jakość połączeń w Play? Oceń na skali 0-10. Wyślij bezpłatny SMS. Dziękujemy, Zespół Play.

Przeczytałem kilka artykułów o „fałszywych SMSach” i „oszustach podszywających się pod Play” – dziękuję za czujność, ale te SMSy są jak najbardziej prawdziwe :) Wysyłamy je z zakresu numerów od 40100 do 40109 i naprawdę możecie bezpiecznie i bezpłatnie przesłać nam swoją opinię.

Z drugiej strony rozumiem, że dostając SMSa z takim porównaniem sam zaczałbym się zastanawiać nad wiarygodnością ;)

A wg Was?

Note: There is a poll embedded within this post, please visit the site to participate in this post’s poll.

Źródło: Rów Mariański czy Mount Everest?Category: PLAY | Tags: None

Related Posts

  • No related posts found.You must be logged in to post a comment.

Name (wymagane)

Email (wymagane)

Witryna internetowa

XHTML: You can use these tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Share your wisdom

wielkoformatowe wydruki Lublin kolorowe wielkoformatowe skanowanie kolorowe skanowanie Lublin skanowanie lublin skanowanie lublin serwis niszczarek lublin niszczarki lublin naprawa niszczarek lublin projekty powykonawcze dokumentacja powykonawcza skanowanie do pliku wielki format