sie

25

Rekord jest nasz – making of

Jak doskonale wiecie od 3 lat pomagamy Wielkiej Orkiestrze Świątecznej Pomocy i uczestniczymy w Przystanku Woodstock. W tym roku wszystkim obecnym zaproponowaliśmy cztery dni darmowych rozmów ze wszystkimi sieciami w Polsce i 2 GB Internetu, by beztrosko surfować po sieci a także dzielić się zdjęciami i filmikami z wydarzenia ze swoimi znajomymi.

Do Waszej dyspozycji była też dedykowana aplikacja, w której mogliście znaleźć plan atrakcji, mapę festiwalu, najważniejsze informacje oraz ustawić przypomnienia, by nie przegapić koncertów Waszych idoli.

W naszej specjalnie przygotowanej strefie mieliście ponownie okazję naładować swoje telefony, obejrzeć na dużym ekranie transmisję koncertów z głównej sceny czy wziąć udział w festiwalowych aktywnościach dla pobudzenia ciała i umysłu.

Rozdawaliśmy też mega akcesoria jak cieszące się olbrzymią popularnością bandany (nie sposób było ich nie zauważyć na festiwalu), tabliczki, na których mogliście wyrazić siebie (dominowały ogłoszenia FREE HUGS), wodoszczelne etui na Wasze telefony oraz flagi i wiele, wiele innych pozytywnie zakręconych gadżetów.

Po raz kolejny udało nam się pobić rekord Guinnessa! Tym razem padło na bodypainting, czyli malowanie ciał. Nie brakowało chętnych, lecz mogliśmy pomieścić jedynie 400 śmiałków. Odwiedził nas sam Jurek dodatkowo motywując do tworzenia kreatywnych wzorów i dokładnego pokrywania ciał farbą. Zadbaliśmy też o to, by te ostatnie były nietoksyczne i łatwo zmywalne. Po sumiennym sprawdzeniu i policzeniu uczestników przez przedstawiciela Guinness World Records uzyskaliśmy rezultat – 398 osób! Później tego dnia na głównej scenie otrzymaliśmy oficjalny certyfikat i mogliśmy się cieszyć ze wspólnego sukcesu.

Mnóstwo pozytywnej energii, wielu wspaniale zakręconych ludzi, cudowne koncerty i nieziemska atmosfera – tak w skrócie wyglądał tegoroczny Przystanek Woodstock! Na kolejny musimy czekać cały rok. Tymczasem wszyscy możecie zobaczyć jak okiem kamery wyglądało bicie przez nas rekordu Guinnessa :-)

Click here to view the embedded video.


Źródło: Rekord jest nasz – making ofCategory: PLAY | Tags: None

Related Posts

  • No related posts found.You must be logged in to post a comment.

Name (wymagane)

Email (wymagane)

Witryna internetowa

XHTML: You can use these tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Share your wisdom

wielkoformatowe wydruki Lublin kolorowe wielkoformatowe skanowanie kolorowe skanowanie Lublin drukowanie wydruki Lublin serwis ekspresów serwis ekspresów do kawy w Lublinie projekty powykonawcze dokumentacja powykonawcza skanowanie do pliku wielki format