mar

8

Przecieki przed konfą

Taka teraz tradycja, że w zasadzie wszystko o produkcie wiadomo już przed prezentacjami – patrz ostatnie konferencje smartfonowe w Barcelonie.

Postanowiłem zebrać to, co wiadomo o jutrzejszym evencie i dodać jeszcze kilka smaczków.

Gruszka (czyli ja) napisał w zaproszeniu, że to być może najważniejsza konferencja w roku. Co to znaczy? PLAY zaprezentuje coś dużego i ważnego, co będzie miało duży wpływ na to, co będzie się działo w fioletowym 2016.

Czytajac ostatnie tweety rzecznika można wywnioskować, że będzie mowa o sieci. Zaproszeni zostali nawet najbardziej niezadowoleni klienci. Obawiam się, że niestety nie skorzystają nawet jeżeli obiecałem immunitet ;-)

Tak, o sieci będzie dużo, ale od razu informuję, że fani tak zwanych „techbebechów” mogą się nudzić, bo my z nikim ściagć się nie będziemy. Nie byliśmy, nie jesteśmy i nie będziemy liderem technologicznym. Klienci mają być zadowoleni i naszym zdaniem będą.

Nie tylko sieć – Gruszka wspomina to w jednym z tweetów. Na scenie pojawi się Bartek, a zatem będzie mocno ofertowo.

Jak jest Bartek to jest też reklama. Nowa reklama, zupełnie nowa… (spoiler) bez Basi, bez Maćka ;-)

Jest „one more thing” czyli będzie coś w stylu challengera, coś nowatorskiego, co liczymy, że Wam się spodoba!

Krzysiek siedział dziś w pracy do 20:30, bo przygotowywał streaming, więc o 14 będzie stream.

No i oczywiście bardzo późnym wieczorem po 21:00 stream z komentarzem eksperta do oferty. Odpowiemy na pytania a dziewczyny mogą liczyć na bluzy ;-)

PS: wiem jakie będą jutro pierwsze komentarze: „miała być rewolucja a jest lipa…”. Chciałem podkreślić, że w całym tekście powyżej nie użyłem słowa na R.


Źródło: Przecieki przed konfąCategory: PLAY | Tags: None

Related Posts

  • No related posts found.You must be logged in to post a comment.

Name (wymagane)

Email (wymagane)

Witryna internetowa

XHTML: You can use these tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Share your wisdom

wielkoformatowe wydruki Lublin kolorowe wielkoformatowe skanowanie kolorowe skanowanie Lublin skanowanie lublin drukowanie z PDF wielki format w lublinie skanowanie lublin skanowanie dokumentów lublin drukowanie projektów w lublinie