gru

5

Promocja doładowań w aplikacji Play24 z Google Pay!

Chyba nie muszę nikogo przekonywać, że nasza aplikacja – Play24 – to prawdziwy niezbędnik każdej osoby korzystającej z oferty PLAY.

I to nie byle jaki! To najlepsza aplikacja do obsługi wśród operatorów – potwierdzają to oceny w Google Play i Apple AppStore.

Od niedawna klienci z ofertami na abonament mogą opłacać faktury przez Google Pay, Apple Pay oraz BLIKa. Za to w ofertach na kartę te metody płatności goszczą już od dłuższego czasu. Wiemy, jak je lubicie – zapewniają szybkość, komfort i (co najważniejsze) bezpieczeństwo transakcji.

Nadszedł grudzień, więc pomyśleliśmy o czymś ekstra. Doładowując konto z wykorzystaniem Google Pay możecie otrzymać 50% wartości doładowania dodatkowo! I tak, te środki trafiają na konto główne ????Jak widzicie na screenach, maksymalna wartość bonusu to 20 zł, a z promocji można skorzystać tylko raz dla danego numeru, doładowując się po raz pierwszy za pośrednictwem Google Pay.

Pytania? Na pewno na te najbardziej dociekliwie odpowie regulamin :)

Regulamin Akcji Promocyjnej „Bonus Za Doładowanie W Aplikacji PLAY24 Z Google Pay”

The post Promocja doładowań w aplikacji Play24 z Google Pay! appeared first on Blog Play.


Źródło: Promocja doładowań w aplikacji Play24 z Google Pay!Category: PLAY | Tags: None

Related Posts
You must be logged in to post a comment.

Name (wymagane)

Email (wymagane)

Witryna internetowa

XHTML: You can use these tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Share your wisdom

wielkoformatowe wydruki Lublin kolorowe kopiarki Warszawa wielkoformatowe skanowanie kolorowe skanowanie Lublin skanowanie lublin serwis kopiarek convert Warszawa naprawa ksero Warszawa drukowanie map lublin wizytówki w godzinę wizytówki Lublin wizytówki od ręki