paź

6

Polsat i TV4 dla każdego w PLAY NOW i PLAY NOW TV

Ostatnio bardzo dużo się dzieje w temacie naszej telewizji. Świetnie patrzeć jak PLAY NOW się intensywnie rozwija a mogę Wam zdradzić, że to nie koniec świetnych wieści w tym temacie ????

Dzisiaj możemy z radością ogłosić, że do PLAY NOW i PLAY NOW TV dodajemy dwa nowe kanały – Polsat oraz TV4. Znajdziecie je w pakiecie Podstawowym, dzięki czemu każda osoba posiadająca dostęp do tej usługi w swoim pakiecie otrzyma do nich dostęp bez dodatkowych opłat.

Dzięki temu nasza oferta z TV BOXem to ponad 90 propozycji, gdzie każdy znajdzie coś dla siebie. Jeszcze kilka zdań o nowych kanałach:

Polsat to pierwsza ogólnopolska prywatna stacja telewizyjna. Jej oferta programowa budowana jest głównie w oparciu o własne produkcje oraz bogaty wybór filmów fabularnych, seriali zagranicznych i programów rozrywkowych. Najpopularniejsze pozycje w ofercie to programy od lat cieszące się uznaniem widzów: „Taniec z Gwiazdami”, „Twoja Twarz Brzmi Znajomo”, seriale „Przyjaciółki” czy „Pierwsza Miłość”, a także reality show „Love Island. Wyspa Miłości”.

TV4 zaś oferuje pełen przegląd telewizyjnej rozrywki: przebojowe polskie i zagraniczne seriale, atrakcyjne programy rozrywkowe i popularnonaukowe, bogaty wybór filmów fabularnych, animacji dla dzieci oraz interesujących pozycji dokumentalnych. Stacja może pochwalić się m.in. najchętniej oglądanym programem popularnonaukowym w Polsce – „Galileo” oraz serialami „Sprawiedliwi – Wydział Kryminalny”, czy „Policjantki i Policjanci”.

Nowe kanały możecie oglądać już teraz na wszystkich urządzeniach, na których możecie korzystać z PLAY NOW i PLAY NOW TV.

The post Polsat i TV4 dla każdego w PLAY NOW i PLAY NOW TV appeared first on Blog Play.


Źródło: Polsat i TV4 dla każdego w PLAY NOW i PLAY NOW TVCategory: PLAY | Tags: None

Related Posts

  • No related posts found.You must be logged in to post a comment.

Name (wymagane)

Email (wymagane)

Witryna internetowa

XHTML: You can use these tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Share your wisdom

wielkoformatowe wydruki Lublin kolorowe wielkoformatowe skanowanie kolorowe skanowanie Lublin drukowanie wizytówki w godzinę wizytówki Lublin wizytówki od ręki drukowanie projektów w lublinie serwis niszczarek lublin niszczarki lublin naprawa niszczarek lublin