lip

20

#PlayWoodstock, czyli PLAYowa strefa na XXII Przystanku Woodstock – relacja

Docierając na tegoroczny Przystanek Woodstock wiedziałem jedno – będzie jak zawsze świetna atmosfera, mega koncerty, fajne atrakcje i mnóstwo pozytywnie zakręconych ludzi. W ostatnich edycjach było ich kilkaset tysięcy. Dla tylu osób trzeba zbudować konkretną sieć, żeby mogli w pełni korzystać z możliwości 4G LTE ULTRA i chyba nam się udało ;-)

Deszczowa pogoda pierwszego dnia Festiwalu nie przeszkodziła wcale chętnym w odwiedzeniu naszej strefy, podjęciu wyzwania Play & Przystanek Woodstock 2016 Challenge i pokonaniu naszego toru przeszkód ;) A był naprawdę odjazdowy. Składał się z trzech stref, do których stworzenia zaprosiliśmy YouTuberów – Red Lipstick Monster, Człowieka Wargę i dwóch YouTuberów gamingowych ;) Pomysły na przeszkody podsyłali sami widzowie i powiem wprost, że spisali się na medal.

Zaczynamy od strefy kolorów, która była odzwierciedleniem działalności Red Lipstick Monster – przejście po gigantycznym pędzlu do makijażu, w którym przeszkadzały wahadła w postaci szminek i pudrów. A w przypadku upadku? Spadacie w pianki i brokat ;) Ewa sama dopingowała swoich fanów i jej samej udało się przejść przez swoją strefę. Zobaczcie jak wyglądała pierwsza część:

RLM (5)
RLM (4)
RLM (3)
RLM (1)
RLM (2)

Po przejściu przez przeszkody trafiamy do strefy gamingowej – na miejscu do dania z siebie 100% zagrzewał uczestników Izak. Najpierw przy pomocy trampoliny trzeba było nacisnąć czerwony guzik otwierający drzwiczki i szybko przez nie przemknąć na przygotowany przez nas tunel rodem z CSa ;) Od razu wskok na kolejną trampolinę i strzelanie do tarcz z markera do paintballa.

Izak (1)
Izak (2)
Izak (3)
Izak (4)
Izak (5)
Izak (6)
Izak (10)

Ze strzelnicy bardzo szybko dostajemy się na strefę Klasyków YouTube’a w wykonaniu fanów Człowieka Wargi, prowadzącego kanał Z Dupy. A w niej znalazły się motywy z najbardziej kultowych filmików polskiego internetu. Na początek na śmiałków czekało wejście po kablu od internetu. Co niektórzy wybierali opcję bezprzewodową i śmigali w górę niczym po LTE ;) Po zostaniu hardcorem z Hollywoodu z 4 certyfikatami trzeba było skoczyć do stawu wypełnionego piankami, w którym czyhał całkiem niegroźny Forfiter. Franca zrobiła się leniwa i nikogo nie gryzła, więc wszyscy przechodzili do slalomu między autami, żeby tylko niczego nie urwać. Kolejne stanowisko to osiemnastka i bicie pasem – ojca nie było, więc bez obaw trzy uderzenia i szybkie przejście na ostatnie stanowisko. Piłka, bramka i boisko, czyli kultowe „daj kamienia!”.

Warga (1)
Warga (2)
Warga (3)
Warga (4)
Warga (5)
Warga (6)
Warga (7)

Po przejściu całego toru dawaliśmy uczestnikom nasze Playowe gadżety przygotowane specjalnie na Przystanek Woodstock ;) Co w nich było?

  • słynne biało-fioletowe bandany, które wykorzystywane są na setki przeróżnych sposobów – serio jestem zachwycony kreatywnością Woodstockowiczów
  • maty do siedzenia – aka poddupniki ;)
  • piłki plażowe w dwóch rozmiarach – bo co innego można podrzucać na koncercie tuż pod sceną?
  • wodoszczelne uniwersalne etui na telefon – akurat trafiliśmy z pogodą
  • peleryny przeciwdeszczowe – tu niestety też :(
  • piankowe palce wskazujące
  • świecące drążki – na przykład do oznaczania namiotów w nocy
  • tabliczki do wyrażenia siebie – nanieśliście na nie mnóstwo pozytywnego przekazu, dzięki!

Gadżety (1)
Gadżety (2)
Gadżety (3)
Gadżety (4)
Gadżety (5)

 

Nie byliście na Przystanku Woodstock a chętnie przytulicie nasze festiwalowe gadżety? Opiszcie swoją wymówkę (możecie trochę ją podkolorować) a za najciekawszą wypowiedź wyślę zestaw zapakowany w fajną, ekologiczną torbę ;)

W ciepłą sobotę fenomenalną atrakcją była wodna zjeżdżalnia. 25 metrów ślizgawki zapewniało orzeźwienie a ludzie ustawiali się w długiej kolejce. Wyszły z tego całkiem fajne foty ;)

Zjeżdżalnia (1)
Zjeżdżalnia (2)
Zjeżdżalnia (3)
Zjeżdżalnia (4)
Zjeżdżalnia (5)
Zjeżdżalnia (6)
Zjeżdżalnia (7)
Zjeżdżalnia (8)

No i oczywiście nie można zapomnieć o Kręciole, czyli strefie przygotowanej przez samego Jurka Owsiaka. 6 stanowisk, 1 dmuchany materac, 1 kręcące się ramię i tylko 1 zwycięzca w każdej turze ;)

Kręcioła (1)
Kręcioła (2)
Kręcioła (3)
Kręcioła (4)
Kręcioła (5)
Kręcioła (6)
Kręcioła (7)

Naładowaliście swoje baterie? Mogliście też naładować baterie swoich smartfonów – odpaliliśmy znowu ładowarnię, w której do Waszej dyspozycji było ponad 1000 stanowisk! A w międzyczasie na widocznym wyżej telebimie wyświetlaliśmy transmisje koncertów z dużej sceny Woodstocku :)

Ładowarki (2)
Ładowarki (3)

#PlayWoodstock

Co o tegorocznym Przystanku Woodstock i strefie PLAY mają do powiedzenia festiwalowicze? ;)

Ścianka (1)
Przegapiliście Przystanek Woodstock i nasz tor przeszkód? Żaden problem – wejdźcie na www.playwoodstockchallenge.pl (polecam z poziomu telefonu lub tabletu, będzie Wam łatwiej) :) Możecie śmigać po naszym torze przeszkód jedną z postaci: Jurkiem, Red Lipstick Monster, Izakiem, Gimperem lub Człowiekiem Wargą. Chwalcie się wynikami w komentarzach ;)

Pacyfa
Siema i wbijajcie na Przystanek Woodstock za rok!

Krzysiek


Źródło: #PlayWoodstock, czyli PLAYowa strefa na XXII Przystanku Woodstock – relacjaCategory: PLAY | Tags: None

Related Posts

  • No related posts found.You must be logged in to post a comment.

Name (wymagane)

Email (wymagane)

Witryna internetowa

XHTML: You can use these tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Share your wisdom

wielkoformatowe wydruki Lublin kolorowe wielkoformatowe skanowanie kolorowe drukowanie skanowanie Lublin naprawa ekspresów odkamienianie ekspresów kawowych drukowanie z PDF drukowanie map lublin