lis

21

PLAYweekend 2016

Ten blog nie istnieje bez wiernych czytelników. I dla nich właśnie od wielu, już lat raz w roku organizuję nietypowe spotkanie. Rodzaj zlotu geeków/nerdów/normalnych ludzi zainteresowanych technologiami i PLAY ;-) Bywały takie czasy, że robiliśmy nawet dwa turnusy tak duże było zainteresowanie.

W tym roku, znowu rzutem „na Taśmę” zaczynam przygotowania do PLAYweekendu a raczej zaczynam selekcję uczestników bo przygotowań już całkiem sporo poczyniłem osobiście. Tym razem chcę, żeby to wydarzenie było możliwie najbardziej dopracowane dlatego robię to osobiście. Edycja znowu zrobiła się Świąteczna przez mój jesienny wypadek. Plan był inny, ale może uda się go zrealizować we wrześniu 2017 ;-)

Kiedy? Zaczynamy dokładnie w piątek 9.12 wieczorem. Meldujecie się w sprawdzonym już hotelu tuż obok PLAY i spacerkiem na Taśmową 7 dp PLAY Baru. Dziś jeszcze nic nie napiszę o niespodziankach, ale mega warto się wybrać, jeżeli interesujecie się nowymi technologiami i oczywiście jesteście PLAYersami. Uczestnicy poprzednich edycji też to pewnie potwierdzą.

Ważne info dla wszystkich, którzy oglądają każdą złotówę kilka razy. Nie bójcie się, Wasz budżet na ten wyjazd wynosi zero (no chyba, że podróż będzie z bardzo daleka) bo my zajmujemy się całością. Jak u Mamy, albo jak w PLAY, albo jeszcze mocniej jak u Gruszki czyli ViaRy, pizza w Vapiano, szampon i ładowarki ;-)

Uczestników będę wybierał w kolejnych wpisach poświęconych imprezie, zatem bądżcie czujni bo Gruszka nie śpi. Proszę aby w konkursach brały osoby dyspozycjne w tym terminie (9-11 grudnia 2016) i ustalmy limit wieku na 16 lat. Po co blokować miejsca skoro nie jesteście na 100% zainteresowani lub dziewczyna, lub chłopak Was nie puści. Dziewczyny bardzo, bardzo mile widziane ;-)

Dziś proste pytanie składające się z dwóch elementów!!! Dlaczego chcielibyście przyjechać i spędzić w PLAYowym towarzystwie grudniowy weekend. Druga część pytania znacznie trudniejsza to napiszcie proszę kogo z PLAY chcielibyście poznać i dlaczego? Ja mam już swój całkiem dokładny plan, ale może ktoś wpadnie na genialny pomysł, który mnie zaskoczy.

Piszcie komentarze proszę. Nie znosicie mnie, ale chcielibyście przyjechać to też piszcie, bo może podczas rozmowy zmienicie zdanie ;-)

PS: Honorowy udział w imprezie oczywiście czeka na naszych fantastycznych moderatorów z forum czyli Jahu i Xaviero (stawiam przelot jakby co bo wiem, że jesteś daleko)

PS: Ciąg dalszy dobrych informacji nastąpi jeszcze w tym tygodniu.

 


Źródło: PLAYweekend 2016Category: PLAY | Tags: None

Related Posts

  • No related posts found.You must be logged in to post a comment.

Name (wymagane)

Email (wymagane)

Witryna internetowa

XHTML: You can use these tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Share your wisdom

wielkoformatowe wydruki Lublin kolorowe wielkoformatowe skanowanie kolorowe skanowanie Lublin skanowanie lublin skanowanie kolor lublin skanowanie lublin wielki format skan projekty powykonawcze dokumentacja powykonawcza skanowanie do pliku wielki format drukowanie z PDF