lip

29

Play Together – obejrzymy razem Pol’and’Rock 2020 online!

Zarówno styczniowy Finał jak i wakacyjny Pol’and’Rock (dawniej Przystanek Woodstock) to od 9 lat nieodłączne wydarzenia, w których jako PLAY jesteśmy obecni. Nie inaczej jest tym razem – mimo formy online będziemy z Wami na Najpiękniejszej Domówce Świata! Warto przeczytać cały opis, bo mamy dla Was niespodziankę ????

W tym roku Festiwal to ponad 65 godzin koncertów i mnóstwo transmisji towarzyszących – warsztatów czy ciekawych rozmów na Akademii Sztuk Przepięknych. Będzie co oglądać – w czwartek koncerty otworzy występ Majki Jeżowskiej (kto nie był rok temu pod Małą Sceną, ten nie wie jak fenomenalny to był show!). Kolejno grać będą między innymi Jelonek, tajemnicza Bokka, fenomenalna Renata PrzemykRaz Dwa TrzyRomantycy Lekkich Obyczajów oraz Enej. W piątek polecam Wam Elektryczne Gitary, występ Piotra Bukartyka, happysad, Dr Misio oraz rewelację ostatnich lat, czyli napakowaną humorem Łydkę Grubasa. Sobota będzie równie emocjonująca – rozpocznie się od koncertu Farben Lehre, po czym zagra Sidney PolakUrszula. O 19:50 przejmie Was Kwiat Jabłoni, później polecam HunterAnię Rusowicz Nocnego Kochanka. Na zakończenie o 2:20 zagra Tabu.

Szykuje się mnóstwo, mnóstwo dobrej muzyki i pozytywnej energii do ładowania swoich akumulatorów. Transmisje będą dostępne na YouTube na kanale KręciołaTV – oczywiście za darmo!

A dodatkowo to wszystko możecie oglądać bez zużywania swojego podstawowego pakietu danych! Jak? Korzystając z naszej promocji, o której już pisaliśmy i którą gorąco Wam polecamy – 100 GB na lato na aplikacje w Play na kartę! Wystarczy, że włączycie w Play24 lub kodem USSD (*111*642*1#) – dostaniecie od nas 100 GB, które możecie spożytkować na YouTube’a, Instagrama, Facebooka, Messengera oraz TikToka.Możecie też relacjonować przebieg Waszej domówki na Instagramie, a my to docenimy! Nagrajcie stories lub wrzućcie posta – pomogą Wam w tym nasze fioletowe GIFy (szukajcie ich po hasłach playtogether lub polandrock) oraz oznaczcie profil @play_polska i dodajcie hashtag #playtogether. Najciekawsze z nich pokażemy w specjalnych wejściach z naszej domówki z influencerami a ich autorów nagrodzimy zestawami festiwalowicza przepełnionymi fioletowymi gadżetami.

PS: My też mamy dla Was kilka takich zestawów ???? Zostawcie w komentarzu opis Waszej domówki lub link do swoich materiałów pokazującej jak się bawicie. Pamiętajcie o podaniu w formularzu prawidłowego adresu email, abyśmy mogli się z Wami skontaktować w sprawie przekazania gadżetów. Na Wasze komentarze czekamy do końca tygodnia ????

Możecie także pokazać, że oglądacie razem z nami przez ustawienie specjalnej nakładki na zdjęcie profilowe na Facebooku. To proste! Wystarczy zaktualizować swoje zdjęcie i w zakładce „nakładki” wyszukać Play Together – Pol’and’Rock 2020. Wasze foto zyska dzięki temu taki styl:

Opublikowany przez Play Piątek, 17 lipca 2020

Przygotowując się do Festiwalu koniecznie przesłuchajcie też playlistę Play Together na TIDALu!

Jak widzicie jest tego naprawdę dużo. Nie pozostaje mi nic innego jak powiedzieć, że widzimy się już od czwartku! Zaraz będzie ciemno!

The post Play Together – obejrzymy razem Pol’and’Rock 2020 online! appeared first on Blog Play.


Źródło: Play Together – obejrzymy razem Pol’and’Rock 2020 online!Category: PLAY | Tags: None

Related Posts

  • No related posts found.You must be logged in to post a comment.

Name (wymagane)

Email (wymagane)

Witryna internetowa

XHTML: You can use these tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Share your wisdom

wielkoformatowe wydruki Lublin kolorowe wielkoformatowe skanowanie kolorowe skanowanie Lublin skanowanie lublin plakaty lublin naprawa ekspresów serwis ekspresów do kawy warszawa projekty powykonawcze dokumentacja powykonawcza skanowanie do pliku wielki format