lip

31

PLAY na Woodstock 2014 – Kręci nas wolność!

Ja niestety nie jadę ;-( W tym roku bloga reprezentują Asia i Krzysiek. Warto chyba przypomnieć co przygotowaliśmy;-)

Specjalnie dla wszystkich Woodstockowiczów Play przygotował mega promocję – przez cztery dni (31 lipca – 3 sierpnia) na każdego uczestnika Najpiękniejszego Festiwalu Świata, który korzysta z ofert Play na Kartę i Play Mix czekają nielimitowane rozmowy do wszystkich sieci oraz 2 GB darmowego surfowania w sieci 4G LTE! Wystarczy uruchomić usługę jednym kodem *111*333*1#.
Dla chętnych, którzy zechcą skorzystać z promocji na terenie Festiwalu będą również dostępne okolicznościowe startery.

W strefie Play czeka na Was masa atrakcji! Od możliwości naładowania swojego telefonu przez aktywną pobudkę i zwariowane konkursy aż do zabawy przy muzyce, którą serwować będzie DJ Kostek. W sobotę 2 sierpnia w naszej strefie czeka na Was specjalny koncert, na którym wystąpi Mafi Furach!

Będziemy również bić Rekord Guinnessa w największej ilości pomalowanych ciał! Już w piątek 1 sierpnia 2014 o godzinie 14:00 w strefie Play obok wielkiej karuzeli rozpocznie się wielki bodypainting. Na specjalnie założony event na Facebooku dedykowany temu wydarzeniu do tej pory zapisało się ponad 1400 osób. Aby pobić rekord Play musi pomalować 350 ciał ;)

bodypainting Woodstock

Przygotowaliśmy również aplikację mobilną, o której już pisałem wczoraj. Znajdziecie w niej program wydarzeń, powiadomienia o wydarzeniach, mapkę terenu Festiwalu czy informacje o pierwszej pomocy. Wybrane przez siebie koncerty możecie dodać do ulubionych, by bez trudu odnaleźć je później w odpowiedniej zakładce.

Również i w tym roku Play zbudował dodatkową infrastrukturę sieciową na potrzeby wzmożonego ruchu.

Mam nadzieję, że jutro/pojutrze dotrą do mnie foty i zobaczycie jak wygląda nasza wioska. Obiecuję też fotoreportaż z bicia rekordu Guinnessa ;-)


Źródło: PLAY na Woodstock 2014 – Kręci nas wolność!Category: PLAY | Tags: None

Related Posts

  • No related posts found.You must be logged in to post a comment.

Name (wymagane)

Email (wymagane)

Witryna internetowa

XHTML: You can use these tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Share your wisdom

wielkoformatowe wydruki Lublin kolorowe wielkoformatowe skanowanie kolorowe skanowanie Lublin skanowanie lublin skanowanie dokumentacji lublin tanie ksero lublin tanie ksero lublin szybki druk wysokonakładowy wydruki Lublin