sie

13

PLAY Internet Stacjonarny – za 35 zł i bez zobowiązań

Ruszamy z nowym, świetnym promo na jedną z naszych najnowszych usług (z której sam mam okazję korzystać) – Play Internet Stacjonarny ????

Wszystko wskazuje na to, że zaczną się powroty do szkoły i na studia, więc w mieszkaniu przyda się szybkie i stabilne Wi-Fi, dzięki któremu bezproblemowo:

  • obejrzycie filmy w jakości 4K
  • pobierzecie zajmujące dużo miejsca na dysku gry na PC lub konsole – a zapowiedziane PlayStation 5 oraz Xbox Series X na pewno nie zmniejszą rozmiaru gier
  • będziecie mogli pobierać i wysyłać duże pliki niezbędne w edukacji, pracy czy rozrywce
  • a posiadając kompatybilny telefon będziecie mogli w swoim domu czy mieszkaniu korzystać z Wi-Fi Calling, które ma szereg zalet

Skorzystaj z Play Internet Stacjonarny bez zobowiązania czasowego!

To opcja idealna zwłaszcza dla studentów, którzy w prosty sposób mogą na przykład w wynajmowanym przez siebie mieszkaniu w łatwy sposób zapewnić sobie szybki i stabilny internet z możliwością rezygnacji w dowolnym momencie. Najprościej będzie pokazać zalety naszej oferty w poniższej tabeli:

Prędkość 150 Mbps 300 Mbps 600 Mbps
Długość umowy bezterminowa bezterminowa bezterminowa
Abonament (po rabatach) 35 zł 45 zł 55 zł
Router Wi-Fi 0 zł 0 zł 0 zł

Co więcej podłączenie jest bardzo proste – przy zamówieniu ustalany jest termin wizyty (dostępne są zarówno godziny poranne, jak i wieczorne). Instalator podczas wizyty zajmuje się całym procesem, zapozna Was z hasłem do Wi-Fi i poprosi o podpis potwierdzający wykonanie instalacji – jej koszt to 50 zł i zostanie doliczony to pierwszej faktury.

Warto się pospieszyć – to oferta limitowana i obowiązuje tylko do końca października!

Jeśli z internetu będziecie korzystać dłużej warto też rozważyć naszą ofertę z umową na 24 miesiące, gdzie można zyskać nawet 3 miesiące abonamentu za 0 zł!

Zapraszam Was na stronę naszego Internetu Stacjonarnego, gdzie nie tylko zobaczycie szczegóły oferty, ale sprawdzicie też czy w Waszym miejscu zamieszkania świadczymy tę usługę.

The post PLAY Internet Stacjonarny – za 35 zł i bez zobowiązań appeared first on Blog Play.


Źródło: PLAY Internet Stacjonarny – za 35 zł i bez zobowiązańCategory: PLAY | Tags: None

Related Posts

  • No related posts found.You must be logged in to post a comment.

Name (wymagane)

Email (wymagane)

Witryna internetowa

XHTML: You can use these tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Share your wisdom

wielkoformatowe wydruki Lublin kolorowe wielkoformatowe skanowanie kolorowe skanowanie Lublin drukowanie serwis ekspresów naprawa ekspresów Lublin w Lublinie skanowanie kolor lublin skanowanie lublin wielki format skan tanie ksero lublin tanie ksero lublin szybki druk wysokonakładowy