cze

20

Płatności Play dostępne w Epic Games Store!

Chyba nie trzeba nikomu przedstawiać Epic Games? To producent niezwykle popularnego Fortnite‚a i wielu innych, świetnych gier. To także ich wydawca oraz właściciel jednego z największych i najpopularniejszych sklepów z grami na komputery PC – Epic Games Store.

Dla wszystkich klientów Play, zarówno posiadający abonament jak i korzystający z ofert na kartę, wprowadziliśmy możliwość płatności w Epic Games Store podając numer telefonu Play. Opłata za wybraną grę zostanie doliczona do faktury lub rozliczona ze środków na koncie prepaid. Aby kupić w ten sposób grę należy spośród dostępnych metod płatności wybrać PLAY, następnie podać numer telefonu i kliknąć „wyślij kod PIN”. Po weryfikacji nastąpi dodanie numeru Play w sklepie Epic Games Store jako źródła płatności i będzie można zatwierdzić zakup.

Zakupy są realizowane w ramach usługi Zamów z Play – aktywna blokada Zakupów Mobilnych uniemożliwia dokonywanie płatności. Zakupy są realizowane w ramach indywidualnego limitu, sięgającego 800 zł. W przypadku ofert na kartę przed zakupem należy upewnić się czy posiadamy wystarczająco dużo środków na koncie i w razie potrzeby uzupełnić konto. Warto pamiętać, iż w ten sposób kupicie gry o wartości nie większej niż równowartość 50 euro (na tę chwilę wg przelicznika to nieco ponad 212 zł).

Zakup gry telefonem Play możecie połączyć z trwającą promocją Epic Coupon, dzięki której pierwszy zakup gry o wartości powyżej 59,99 zł zostanie objęty zniżką w wysokości aż 40 zł. Zniżka nalicza się automatycznie przy płatności. Kupon na 40 zł łączy się z wyprzedażami w sklepie. Warto śledzić na bieżąco ofertę, gdyż często pojawiają się darmowe gry lub wyprzedaże.

Dzięki temu możecie zakupić np:

Rainbow Six Siege za 39,90 zł

Mount & Blade II: Bannerlord za 103,99 zł

SnowRunner za 87,99 zł

Grand Theft Auto V za 89,99 zł

Więcej informacji o Zakupach Mobilnych i miejscach, gdzie można płacić z Play znajdziecie na dedykowanej stronie play.pl/dcb.

A Wy w co byście pograli w burzowy weekend? Piszcie w komentarzach ????

The post Płatności Play dostępne w Epic Games Store! appeared first on Blog Play.


Źródło: Płatności Play dostępne w Epic Games Store!Category: PLAY | Tags: None

Related Posts
You must be logged in to post a comment.

Name (wymagane)

Email (wymagane)

Witryna internetowa

XHTML: You can use these tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Share your wisdom

wielkoformatowe wydruki Lublin kolorowe wielkoformatowe skanowanie kolorowe skanowanie Lublin skanowanie lublin serwis niszczarek lublin niszczarki lublin naprawa niszczarek lublin projekty powykonawcze archiwizacja dokumentacji skanowanie do pliku wielki format serwis ekspresów serwis ekspresów Lublin w Lublinie