cze

20

Płatności Play dostępne w Epic Games Store!

Chyba nie trzeba nikomu przedstawiać Epic Games? To producent niezwykle popularnego Fortnite‚a i wielu innych, świetnych gier. To także ich wydawca oraz właściciel jednego z największych i najpopularniejszych sklepów z grami na komputery PC – Epic Games Store.

Dla wszystkich klientów Play, zarówno posiadający abonament jak i korzystający z ofert na kartę, wprowadziliśmy możliwość płatności w Epic Games Store podając numer telefonu Play. Opłata za wybraną grę zostanie doliczona do faktury lub rozliczona ze środków na koncie prepaid. Aby kupić w ten sposób grę należy spośród dostępnych metod płatności wybrać PLAY, następnie podać numer telefonu i kliknąć „wyślij kod PIN”. Po weryfikacji nastąpi dodanie numeru Play w sklepie Epic Games Store jako źródła płatności i będzie można zatwierdzić zakup.

Zakupy są realizowane w ramach usługi Zamów z Play – aktywna blokada Zakupów Mobilnych uniemożliwia dokonywanie płatności. Zakupy są realizowane w ramach indywidualnego limitu, sięgającego 800 zł. W przypadku ofert na kartę przed zakupem należy upewnić się czy posiadamy wystarczająco dużo środków na koncie i w razie potrzeby uzupełnić konto. Warto pamiętać, iż w ten sposób kupicie gry o wartości nie większej niż równowartość 50 euro (na tę chwilę wg przelicznika to nieco ponad 212 zł).

Zakup gry telefonem Play możecie połączyć z trwającą promocją Epic Coupon, dzięki której pierwszy zakup gry o wartości powyżej 59,99 zł zostanie objęty zniżką w wysokości aż 40 zł. Zniżka nalicza się automatycznie przy płatności. Kupon na 40 zł łączy się z wyprzedażami w sklepie. Warto śledzić na bieżąco ofertę, gdyż często pojawiają się darmowe gry lub wyprzedaże.

Dzięki temu możecie zakupić np:

Rainbow Six Siege za 39,90 zł

Mount & Blade II: Bannerlord za 103,99 zł

SnowRunner za 87,99 zł

Grand Theft Auto V za 89,99 zł

Więcej informacji o Zakupach Mobilnych i miejscach, gdzie można płacić z Play znajdziecie na dedykowanej stronie play.pl/dcb.

A Wy w co byście pograli w burzowy weekend? Piszcie w komentarzach ????

The post Płatności Play dostępne w Epic Games Store! appeared first on Blog Play.


Źródło: Płatności Play dostępne w Epic Games Store!Category: PLAY | Tags: None

Related Posts

  • No related posts found.You must be logged in to post a comment.

Name (wymagane)

Email (wymagane)

Witryna internetowa

XHTML: You can use these tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Share your wisdom

wielkoformatowe wydruki Lublin kolorowe wielkoformatowe skanowanie kolorowe skanowanie Lublin skanowanie w lublinie skanowanie lublin wydruki z internetu lublin skanowanie kolor lublin wydruki lublin wielki format skan drukowanie map lublin