lis

23

„Pierwszy w Polsce Operator”

Wczoraj przeczytałem ciekawego newsa. Nasi różowi koledzy twierdzą, że jako „pierwszy w Polsce Operator” wprowadzili rozwiązanie zwane Mobile Connect.

Przyznam szczerze, że trochę się zdziwiliśmy, gdyż w PLAY taka usługa działa już od września 2015 (!) roku. Dokładniej rzecz ujmując wprowadzona została przy usłudze telefon.play.pl. Później w listopadzie 2015 również mogliście skorzystać z tej opcji jako jeden z wariantów aktywacji darmowego Tidala :) W sierpniu 2016 roku taki sposób weryfikacji pojawił się przy PLAY NOW a w lutym bieżącego roku przy Wirtualnej Centralce (usługa w opcji dla Firm).

W skrócie – rozwiązanie to możliwość uwierzytelnienia w serwisach online. Na czym polega?

  1. Podajesz na stronie swój numer.
  2. Na telefonie wyświetla się powiadomienie.
  3. W tym powiadomieniu potwierdzasz, że to Ty logujesz się na stronie.
  4. Masz dostęp!

Całość jest rozwiązaniem ekspresowym i bardzo prostym. Nie wymaga zakładania dodatkowych kont czy podawania haseł – wystarczy mieć pod ręką swój telefon :) No i nie trzeba mieć do tego jakiegoś konkretnego modelu telefonu, bo takie powiadomienie otrzymacie na ponad 99% urządzeń na rynku.

Zobaczcie jak działa to przypadku możliwości zalogowania się do przeglądarkowej wersji PLAY NOW – właśnie w taki sposób :) 

I voilà!

Nie, nie nazywamy tego rozwiązania szumnie Mobile Connect. Ciekawostką może być to, że od roku trwają wspólne prace nad rozwojem Mobile Connect. Dodatkowo my jako jedyni zintegrowaliśmy naszą platformę Mobile Connect w projekcie mDokumenty, co pokazywaliśmy Pani Minister Annie Streżyńskiej.

To nie pierwszy już raz, kiedy różowi koledzy chwalą się wprowadzanym rozwiązaniem, które u nas funkcjonuje od jakiegoś czasu i chcą dopiąć sobie łatkę „pierwszych w Polsce”. Drodzy, polecam szerzej weryfikować informacje, które umieszczacie w swoich komunikatach prasowych :) Jak nie wiecie jak to robić to zapraszam – jesteśmy tuż po drugiej stronie ulicy ;)


Źródło: „Pierwszy w Polsce Operator”Category: PLAY | Tags: None

Related Posts
You must be logged in to post a comment.

Name (wymagane)

Email (wymagane)

Witryna internetowa

XHTML: You can use these tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Share your wisdom

wielkoformatowe wydruki Lublin kolorowe kopiarki Warszawa wielkoformatowe skanowanie kolorowe skanowanie Lublin drukowanie skanowanie dokumentacji lublin projekty powykonawcze archiwizacja dokumentacji skanowanie do pliku wielki format skanowanie kolor lublin wydruki lublin wielki format skan