lis

30

Piątek, Black Weekendu początek

Pierwsza tura naszych promocji ruszyła już tydzień temu. Dzisiaj do oferty dodaliśmy nowe modele! A te polecamy przede wszystkim:

Xiaomi Mi Band 4 za 111 zł


Nie trzeba jej nikomu przedstawiać – gadżet znany i lubiany. Tym razem w eshopie już za 111 zł. Spieszcie się, bo przewidujemy, że będzie prawdziwy ????????????

Samsung Galaxy A70 za 1388 zł

Nową serią A Samsung strzelił w dziesiątkę – ciekawe modele, z niemal każdej półki cenowej. A70 to jeden z największych i najbardziej kompletnych przedstawicieli tej rodziny: duży wyświetlacz 6,7″ Super AMOLED, potrójny aparat z tyłu (32 Mpix + 8 Mpix ultraszerokokątny + 5 Mpix czujnik głębi), czytnik linii papilarnych w ekranie. A na dokładkę jeszcze bardzo pojemna bateria 4500 mAh.

Samsung Galaxy A10 za 498 zł

Na potwierdzenie moich słów – model, który nie nadwyręża kieszeni kupującego. Model A10 kupicie w naszym eshopie już za 498 zł.

Huawei MediaPad T5 10″ LTE za 599 zł

No i największy ekran z proponowanych dzisiaj urządzeń – 10″ z rozdzielczością FullHD, czyli idealny wyświetlacz do oglądania seriali czy filmów z PLAY NOW i nie tylko ;) Zwróćcie uwagę na łączność LTE, dzięki czemu zawsze można mieć łączność bez konieczności szukania sieci Wi-Fi.

Która z ofert najbardziej Wam się podoba? A może na naszym eshopie znaleźliście inną, ciekawą okazję? Napiszcie w komentarzach :)

The post Piątek, Black Weekendu początek appeared first on Blog Play.


Źródło: Piątek, Black Weekendu początekCategory: PLAY | Tags: None

Related Posts

  • No related posts found.You must be logged in to post a comment.

Name (wymagane)

Email (wymagane)

Witryna internetowa

XHTML: You can use these tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Share your wisdom

wielkoformatowe wydruki Lublin kolorowe wielkoformatowe skanowanie kolorowe skanowanie Lublin skanowanie lublin skanowanie dokumentacji lublin tanie ksero lublin tanie ksero lublin szybki druk wysokonakładowy serwis ekspresów serwis ekspresów Lublin w Lublinie