lis

30

Piątek, Black Weekendu początek

Pierwsza tura naszych promocji ruszyła już tydzień temu. Dzisiaj do oferty dodaliśmy nowe modele! A te polecamy przede wszystkim:

Xiaomi Mi Band 4 za 111 zł


Nie trzeba jej nikomu przedstawiać – gadżet znany i lubiany. Tym razem w eshopie już za 111 zł. Spieszcie się, bo przewidujemy, że będzie prawdziwy ????????????

Samsung Galaxy A70 za 1388 zł

Nową serią A Samsung strzelił w dziesiątkę – ciekawe modele, z niemal każdej półki cenowej. A70 to jeden z największych i najbardziej kompletnych przedstawicieli tej rodziny: duży wyświetlacz 6,7″ Super AMOLED, potrójny aparat z tyłu (32 Mpix + 8 Mpix ultraszerokokątny + 5 Mpix czujnik głębi), czytnik linii papilarnych w ekranie. A na dokładkę jeszcze bardzo pojemna bateria 4500 mAh.

Samsung Galaxy A10 za 498 zł

Na potwierdzenie moich słów – model, który nie nadwyręża kieszeni kupującego. Model A10 kupicie w naszym eshopie już za 498 zł.

Huawei MediaPad T5 10″ LTE za 599 zł

No i największy ekran z proponowanych dzisiaj urządzeń – 10″ z rozdzielczością FullHD, czyli idealny wyświetlacz do oglądania seriali czy filmów z PLAY NOW i nie tylko ;) Zwróćcie uwagę na łączność LTE, dzięki czemu zawsze można mieć łączność bez konieczności szukania sieci Wi-Fi.

Która z ofert najbardziej Wam się podoba? A może na naszym eshopie znaleźliście inną, ciekawą okazję? Napiszcie w komentarzach :)

The post Piątek, Black Weekendu początek appeared first on Blog Play.


Źródło: Piątek, Black Weekendu początekCategory: PLAY | Tags: None

Related Posts

  • No related posts found.You must be logged in to post a comment.

Name (wymagane)

Email (wymagane)

Witryna internetowa

XHTML: You can use these tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Share your wisdom

wielkoformatowe wydruki Lublin kolorowe wielkoformatowe skanowanie kolorowe skanowanie Lublin skanowanie w lublinie skanowanie lublin drukowanie map lublin drukowanie z PDF skanowanie lublin