kwi

4

#OtwieramyPomagamy i pamiętamy o wszystkich klientach

Naszym klientom proponujemy konkretne rozwiązania w ramach akcji #ZostańWDomu. Pamiętamy jednocześnie o osobach, które nie mają możliwości skorzystania ze zdalnych kanałów obsługi.

We wszystkich otwartych kilkuset salonach pomagamy klientom każdego dnia, by ułatwić im kontakt z bliskimi. Teraz otwieramy dodatkowe Punkty Wsparcia Klienta.

Czym one są? W dużym skrócie to lokalizacje, które przekształciliśmy na miejsca pomocy naszym klientom. Robimy to z myślą o osobach, które nie są w stanie skorzystać z formy obsługi, która nie wymagałaby wyjścia z domu. Monitorujemy na bieżąco zgłaszane przez klientów potrzeby, by zapewnić im dostęp do usług, a dzięki temu do kontaktu z bliskimi.

Punkty będą czynne od poniedziałku do piątku i będą w nich stosowane zasady szczególnej ostrożności, zgodne z obowiązującymi przepisami i przestrzeganiem najwyższych standardów zalecanych przez Rząd i Ministerstwo Zdrowia. Będziemy przyjmować klientów pojedynczo i będziemy ich prosić o zachowanie odpowiedniej odległości. Przed udaniem się do punktu każdy klient ma możliwość skontaktowania się telefonicznie z kierownikiem wybranego salonu, który w pierwszej kolejności zaoferuje pomoc zdalną, a dopiero w razie konieczności poleci kontakt osobisty, jeśli okaże się on niezbędny.

Takie punkty otwarte będą m.in. w Krakowie, Szczecinie, Wrocławiu, Poznaniu, Gorzowie Wielkopolskim, Tarnowie, Rzeszowie, Lubaniu. Pełna lista kilkudziesięciu placówek dostępna będzie na play.pl.

Także nasze salony oznaczamy w profesjonalny sposób przekazując już z poziomu witryny najważniejsze informacje. Oczywiście pamiętajcie o wielu możliwościach zdalnego kontaktu z nami bez wychodzenia z domu i zarządzania swoim kontem – przez aplikację Play24 czy dzwoniąc na 790 500 500.

The post #OtwieramyPomagamy i pamiętamy o wszystkich klientach appeared first on Blog Play.


Źródło: #OtwieramyPomagamy i pamiętamy o wszystkich klientachCategory: PLAY | Tags: None

Related Posts
You must be logged in to post a comment.

Name (wymagane)

Email (wymagane)

Witryna internetowa

XHTML: You can use these tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Share your wisdom

wielkoformatowe wydruki Lublin kolorowe wielkoformatowe skanowanie kolorowe skanowanie Lublin drukowanie serwis niszczarek lublin niszczarki lublin naprawa niszczarek lublin wydruki lublin centrum tanie wydruki lublin wielkoformatowe format kopiarki