wrz

20

Ostatni dzwonek na zniżkę 15 zł na aplikacje!

W tym tygodniu kończymy naszą cashbackową promocję w Sklepie Google. Jeśli nie wykorzystaliście tej promocji to mocno Was do tego zachęcam. Przypominam, że macie okazję zaoszczędzić 15 zł na najróżniejszych aplikacjach i dodatkach :)

A może zwlekacie, bo nie zdecydowaliście się jeszcze co kupić po obniżonej cenie? Mamy dla Was zbiór najczęściej pobieranych apek :)

Dzięki Waszym zakupom wiemy, że gra Pokemon GO jest ciągle żywa, bo kupujecie do niej dodatkowe monety ;) Sporo osób zdecydowało się na zakup zawartości w aplikacjach Google Muzyka, Filmy i Książki. Również dużo dodatków kupiliście do gry Clash Royale. Wśród naszych abonentów są także wielbiciele Farming Simulator ;) Jeśli chodzi o gry to kupowaliście też klasyki, czyli tytuły z serii Grand Theft Auto.

Mamy też kilka aplikacji, w których wykupiliście dodatkowe opcje – do nich zalicza się między innymi zawartość premium w Smule, Tinder, ale i Endomondo ;) Osoby na żywo zainteresowane informacjami wykupowały subskrypcje dla aplikacji grupy Agora.

 

Jak uzyskać zniżkę na aplikacje z Google Play? Szczegóły znajdziecie we wcześniejszym wpisie o tej promocji, klikając TUTAJ oraz na specjalnej stronie internetowej.


Źródło: Ostatni dzwonek na zniżkę 15 zł na aplikacje!Category: PLAY | Tags: None

Related Posts

  • No related posts found.You must be logged in to post a comment.

Name (wymagane)

Email (wymagane)

Witryna internetowa

XHTML: You can use these tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Share your wisdom

wielkoformatowe wydruki Lublin kolorowe wielkoformatowe skanowanie kolorowe skanowanie Lublin skanowanie w lublinie skanowanie lublin skanowanie kolor lublin wydruki lublin wielki format skan wielki format w lublinie skanowanie lublin skanowanie dokumentów lublin wydruki z internetu lublin