gru

19

Okienko odlotowe czyli dron

Kalenadarz konkursowy ma między innym na celu zrobienie porządku w naszym magazynku bo jest tam tak dużo towaru, że ledwo można tam wejść. Dziś oddajemy Wam coś co zajmuje wielką półkę czyli drona Parrot AR DONE 2.0 ELITE EDITION. Dron nie jest najnowszym modelem, ale jestem przekonany, że sprawi komuś wiele frajdy i być może będzie to początek bardzo fajnej przygody ;-)

 

Kto go zgarnie? Ta osoba, która napisze w komentarzu jak planuje go wykorzystać. Najciekawszy, ale zgodny z prawem pomysł wygra.

Drona wyślemy już po Świętach bo wysłka tylu nagród z poprzednich okienek i tak przytłacza Krzyśka i jak znam życie potrwa to jeszcze w styczniu. Cierpliwie czekajcie.


Źródło: Okienko odlotowe czyli dronCategory: PLAY | Tags: None

Related Posts

  • No related posts found.You must be logged in to post a comment.

Name (wymagane)

Email (wymagane)

Witryna internetowa

XHTML: You can use these tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Share your wisdom

wielkoformatowe wydruki Lublin kolorowe wielkoformatowe skanowanie kolorowe skanowanie lublin skanowanie Lublin skanowanie lublin serwis ekspresów serwis SAECO Lublin w Lublinie drukowanie projektów w lublinie