wrz

23

Od jutra – iPhone 7

Już jutro oficjalnie rusza sprzedaż iPhone’a 7 w Polsce. To znaczy, że także u nas :)

Przedsprzedaż dotyczy wyłącznie ofert indywidualnych, od jutra telefony będzie można kupić też w ofertach dla firm. Dla zainteresowanych cennik czeka na dole wpisu. Oczywiście nie muszę przypominać, że możecie kupić zarówno wersję 7 jak i 7 Plus?

Ja swojego iPhone’a właśnie w wersji 5,5″ kupuję właśnie w PLAY i jeśli uda mi się wytrzymać z odpakowaniem pudełka to zrobię dla Was unboxing ;)

Co bardzo fajne – w 40 salonach w całej Polsce także już od jutra będą wystawione iPhone’y 7, które będziecie mogli wziąć do ręki i pobawić się przez kilka minut, żeby poznać telefon przed jego kupnem :)

Cennik iPhone 7, iPhone 7 Plus


Źródło: Od jutra – iPhone 7Category: PLAY | Tags: None

Related Posts
You must be logged in to post a comment.

Name (wymagane)

Email (wymagane)

Witryna internetowa

XHTML: You can use these tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Share your wisdom

wielkoformatowe wydruki Lublin kolorowe kopiarki Warszawa wielkoformatowe skanowanie kolorowe skanowanie Lublin skanowanie lublin serwis kopiarek convert Warszawa naprawa ksero Warszawa projekty powykonawcze archiwizacja dokumentacji skanowanie do pliku wielki format kopiarki warszawa