wrz

23

Od jutra – iPhone 7

Już jutro oficjalnie rusza sprzedaż iPhone’a 7 w Polsce. To znaczy, że także u nas :)

Przedsprzedaż dotyczy wyłącznie ofert indywidualnych, od jutra telefony będzie można kupić też w ofertach dla firm. Dla zainteresowanych cennik czeka na dole wpisu. Oczywiście nie muszę przypominać, że możecie kupić zarówno wersję 7 jak i 7 Plus?

Ja swojego iPhone’a właśnie w wersji 5,5″ kupuję właśnie w PLAY i jeśli uda mi się wytrzymać z odpakowaniem pudełka to zrobię dla Was unboxing ;)

Co bardzo fajne – w 40 salonach w całej Polsce także już od jutra będą wystawione iPhone’y 7, które będziecie mogli wziąć do ręki i pobawić się przez kilka minut, żeby poznać telefon przed jego kupnem :)

Cennik iPhone 7, iPhone 7 Plus


Źródło: Od jutra – iPhone 7Category: PLAY | Tags: None

Related Posts

  • No related posts found.You must be logged in to post a comment.

Name (wymagane)

Email (wymagane)

Witryna internetowa

XHTML: You can use these tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Share your wisdom

wielkoformatowe wydruki Lublin kolorowe wielkoformatowe skanowanie kolorowe skanowanie Lublin skanowanie w lublinie skanowanie lublin tanie ksero lublin tanie ksero lublin szybki druk wysokonakładowy serwis ekspresów serwis ekspresów Lublin w Lublinie wizytówki w godzinę wizytówki Lublin wizytówki od ręki