kwi

29

Od dzisiaj TYLKO w PLAY – HTC One M9 Prime Camera Edition

Był taki czas, że było trochę cicho w temacie HTC. I nagle… Kilka dni temu cieszyliśmy się, ze startu flagowca HTC 10 a tu tymczasem fajna niespodzianka. PLAY jako jedyny op w Polsce sprzedawać będzie co najmniej do końca czerwca ekstra wersję poprzednika dziesiątki czyli M9 Prime Camera Edition. M8 i M9 to smartfony z mega fajnym aparatami. Ale Prime Camera Edition to aparat najlepszy w swojej kategorii cenowej – cytuję Krzysztofa.

Co się zmieniło?

Główny aparat 13 Mpix umożliwia zapis zdjęć w profesjonalnym formacie RAW. Osłania go szkło szafirowe, które jest niesamowicie (moje ulubione słowo z ulotek reklamowych) odporne na zarysowania. Dodatkowo nie mogło oczywiście zabraknąć optycznej stabilizacji obrazu. Z przodu kamera do selfie z UltraPixelami (do dziś nie rozumiem o co chodzi z UltraPikselami).

A jak cenowo? Oceńcie sami – przy abonamencie FORMUŁA SMARTFON Unlimited EXTRA 89,99 zł otrzymacie go za 619 zł, jeśli na start chcecie wydać trochę mniej to przy kwocie zobowiązania 119,99 zł przy podpisaniu umowy zapłacicie 49 zł.

HTC One M9 Prime Camera Edition kupicie wyłącznie w Play. Można powiedzieć, że to nasza gwiazda :-) Zobaczcie jego super fotki wykonane przez naszego niesamowicie utalentowanego Krzysztofa (poważnie, fajnie to wyszło):

HTC One M9 Prime Camera Edition (1)
HTC One M9 Prime Camera Edition (2)
HTC One M9 Prime Camera Edition (3)
HTC One M9 Prime Camera Edition (4)
HTC One M9 Prime Camera Edition (5)
HTC One M9 Prime Camera Edition (6)
HTC One M9 Prime Camera Edition (7)
HTC One M9 Prime Camera Edition (8)
HTC One M9 Prime Camera Edition (9)
HTC One M9 Prime Camera Edition (10)
HTC One M9 Prime Camera Edition (11)
HTC One M9 Prime Camera Edition (12)
HTC One M9 Prime Camera Edition (13)
HTC One M9 Prime Camera Edition (14)
HTC One M9 Prime Camera Edition (15)
HTC One M9 Prime Camera Edition (16)
HTC One M9 Prime Camera Edition (17)
HTC One M9 Prime Camera Edition (18)

W salonach trwają dostawy, w telesprzedaży możecie go zamawiać a w naszym sklepie internetowym będzie w przeciągu kilku dni :-)

HTC One M9 Prime Camera Edition

PS: Kochane HTC, wiem, że już lubisz mnie ciut mniej za recenzję M9, ale strasznie marzę o zrobieniu filmu z One M9 Prime Camera Edition. Proszę, proszę, proszę ;-)


Źródło: Od dzisiaj TYLKO w PLAY – HTC One M9 Prime Camera EditionCategory: PLAY | Tags: None

Related Posts

  • No related posts found.You must be logged in to post a comment.

Name (wymagane)

Email (wymagane)

Witryna internetowa

XHTML: You can use these tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Share your wisdom

wielkoformatowe wydruki Lublin kolorowe wielkoformatowe skanowanie kolorowe skanowanie Lublin skanowanie w lublinie skanowanie lublin skanowanie lublin hempla 4 wydruki lublin centrum wizytówki w godzinę wizytówki Lublin wizytówki od ręki tanie ksero lublin tanie ksero lublin szybki druk wysokonakładowy