kwi

16

Od dzisiaj dopiszecie do rachunku PLAY zakupy w Sklepie Windows

Od dłuższego czasu (i jako pierwsi na rynku) umożliwiliśmy Wam płacenie za kupowane aplikacje w sklepie Google Play w bardzo prosty i bezpieczny sposób – razem z fakturą za abonament. Dzisiaj do usługi „Dopisz do rachunku Play” dodajemy kolejną platformę – mobilny Windows (Windows Phone i Windows 10 Mobile).

Tak jak w przypadku opcji na Androida z ułatwienia mogą z tego skorzystać osoby posiadające abonament w Play i Red Bull MOBILE. Nie wynika to z naszej złej woli, ale z obowiązującego prawa i dlatego też nie jesteśmy w stanie udostępnić tego rozwiązania osobom, które wybrały usługi pre-paid i MIX.

W nowy sposób możecie płacić nie tylko za zakup samych aplikacji, ale też w ramach mikrotransakcji lub subskrypcji do usług.

Ze względów bezpieczeństwa karta SIM musi znajdować się w urządzeniu, na którym dokonujecie zakupu. Dodatkowo jeśli macie ochotę możecie ustawić limit na zakupy mobilne lub całkowitą ich blokadę.

Po wszystkim próbując kupić aplikację zobaczycie nasze logo w opcjach płatności ;-)

Microsoft Lumia 950 Zapłać z Play

Dla dociekliwych regulamin ;-)

REGULAMIN USŁUGI Dopisz do Rachunku Play w Sklepie Windows


Źródło: Od dzisiaj dopiszecie do rachunku PLAY zakupy w Sklepie WindowsCategory: PLAY | Tags: None

Related Posts

  • No related posts found.You must be logged in to post a comment.

Name (wymagane)

Email (wymagane)

Witryna internetowa

XHTML: You can use these tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Share your wisdom

wielkoformatowe wydruki Lublin kolorowe wielkoformatowe skanowanie kolorowe skanowanie Lublin drukowanie wydruki z internetu lublin serwis niszczarek lublin niszczarki lublin naprawa niszczarek lublin skanowanie kolor lublin wydruki lublin wielki format skan